TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne / Pokonkursowa wystawa fotografii 13 KWIETNIA

Pokonkursowa wystawa fotografii 13 KWIETNIA

Pokonkursowa wystawa fotografii 13 KWIETNIA

W piątek 13 kwietnia, w Centrum Sztuki Mościce odbędzie się wernisaż pokonkursowej wystawy fotografii. Prezentowane będą na niej najlepsze prace konkursu organizowanego przez Fotoferia Club. Początek wernisażu o godz. 18.

Fotoferia to inicjatywa pasjonatów fotografii. Powstał zespół ludzi ściśle współpracujących z portalem (Zespół Wspierający), składający się z fotografów z bogatą wiedzą i fotograficznym dorobkiem, to oni decydują ostatecznie o wyglądzie i kształcie galerii. Rzeczą, która wyróżnia Fotoferię spośród innych portali fotograficznych w Polsce jest fakt, że Zespół Wspierający jest jawny i każdy zarejestrowany użytkownik wie kto wchodzi w jego skład. Fotoferia w swoich założeniach ma być miejscem, gdzie znajdą się najlepsze i najbardziej rozpoznawalne zdjęcia z polskiej sieci, a jednocześnie galerią, w której początkujący fotograf znajdzie informacje jak doskonalić swój warsztat.

W tym roku na konkurs Fotoferia International Exhibition wpłynęło 1436 zdjęć wykonanych przez 179 uczestników z 34 krajów. Jury w składzie: Tomasz Okoniewski, Artur Magdziarz i Miłosz Kowalewski, do udziału w wystawie pokonkursowej zakwalifikowało ponad 450 prac: 205 w sekcji kolor, 61 w sekcji natura oraz 185 w sekcji monochrom.

Wystawa czynna będzie do 10 maja, a prezentowane na niej fotografie oglądać można od poniedziałku do piątku w godz. 10-20 oraz w soboty i w niedziele od godz. 15 do godz. 20.

(sm)

Fot. Arnaldo Paulo Che

Archiwalne