TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne / Żarty w piwnicy

Żarty w piwnicy

Żarty w piwnicy

Miłośników dobrego humoru nie może zabraknąć w najbliższą sobotę, 13 maja, w Piwnicach TCK gdzie odbędzie się kolejny wieczór stand-upów. Tym razem na scenie wystąpi Tomasz Biskup i Tomasz Giefert, a gospodarzem wieczoru będzie Wojtek Pięta. Początek żartów o godz. 20:00.

Jego Eminencja Tomasz Biskup – jeden z niewielu na świecie biskupów-ateistów. Kabareciarz, który uśmiecha się rzadziej niż deszcz pada na pustyni Gobi. Mimo to potrafi być śmieszny. Jest maniakiem oglądania (i przede wszystkim tworzenia) wszystkiego co komediowe. Występuje w kabarecie PUK, przez lata grał w grupie improwizacyjnej AD HOC, prowadzi bloga jegoeminencja.pl.

Tomek Giefert – młody mężczyzna stojący u wrót dorosłości. Obdarzony niezwykle plastyczną mimiką. Pszenica. Człowiek oksymoron. Sympatyczny, złośliwy, spokojny, wybuchowy i taki jest jego stand-up. Doświadczenie zdobywał na licznych scenicznych deskach, głównie sosnowych. Zwycięzca przeglądu komedii Studenckiej Klamka. Finalista 2-go ogólnopolskiego festiwalu Atrakt Stand-Up Fest. Laureat 3. miejsca w biegu z kurą na dożynkach w Kolbuszowej. Ciekawe, czy ktoś zauważył słowo pszenica. Przyjdź i rozgość się w jego wyobraźni.

Bilety dostępne w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5.

(ah)

Archiwalne