TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie / 15 tys. zł do wygrania ZGŁOSZENIA DO 26 KWIETNIA

15 tys. zł do wygrania ZGŁOSZENIA DO 26 KWIETNIA

15 tys. zł do wygrania ZGŁOSZENIA DO 26 KWIETNIA

Już można zgłaszać się do udziału w drugiej edycji konkursu „Znam Tarnów - Wielki test wiedzy o naszym mieście”. Tegoroczny zwycięzca otrzyma sześć tysięcy złotych.  Łączna pula nagród w tym roku wynosi 15 tys. zł! Wielki finał zaplanowaliśmy na 9 maja.

W rywalizacji może wziąć udział każdy z wyłączeniem organizatorów  konkursu. Zgłoszenia w postaci wypełnionych formularzy należy przesyłać do 26 kwietnia na adres konkurs@umt.tarnow.pl lub złożyć osobiście w Wydziale Komunikacji Społecznej (Rynek 7, pok. 11 w godz. 8.00 – 15.00).

Laureat pierwszego miejsca otrzyma sześć tysięcy złotych, osoba która zajmie drugie miejsce wygra cztery tysiące złotych, a trzeci najlepszy trzy tysiące złotych. W tegorocznej edycji nowością jest nagroda dla uczestnika, który osiągnie najlepszy wynik wśród uczniów szkół gimnazjalnych lub ponadgimnazjalnych. Dla niego przygotowano dwa tysiące złotych.

Przygotowania warto rozpocząć już teraz. Uczestnicy konkursu odpowiadać będą na pytania przygotowane przez jury konkursu, w składzie którego znalazły się następujące osoby: Janusz Kozioł (historyk, zastępca dyrektora Muzeum Okręgowego w Tarnowie), Krzysztof Moskal (publicysta historyczny, przewodnik turystyczny, autor wydawnictw o Tarnowie), Marek Trusz (konserwator zabytków, znawca historii architektury i urbanistyki, autor wydawnictw o Tarnowie), Piotr Filip (historyk, dziennikarz,  autor wydawnictw o najnowszej historii Tarnowa), Barbara Sawczyk (kierownik Działu Starodruków - Miejska Biblioteka  Publiczna im. J. Słowackiego).

Konkurs ma charakter ogólnopolski. Adresowany jest do wszystkich mieszkańców i sympatyków Tarnowa.  Do rywalizacji zaproszeni zostaną także przedstawiciele urzędów i instytucji publicznych oraz postaci w Tarnowie znane szerszej publiczności. Zaproszenia otrzymają m.in. artyści, dziennikarze, sportowcy, pedagodzy, lekarze i przedstawiciele innych zawodów.

Więcej szczegółów na ten temat konkursu znajduje się w regulaminie, który w raz z formularzem zgłoszeniowym dostępny jest poniżej.  

(ah)

Znaczniki

Archiwalne