TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie / Eurocertyfikat po raz trzeci dla Tarnowa

Eurocertyfikat po raz trzeci dla Tarnowa

Urząd Miasta Tarnowa po raz trzeci został laureatem prestiżowego Eurocertyfikatu w kategorii Certyfikat Zarządzania Instytucją/Firmą. EuroCertyfikat jest potwierdzeniem wiarygodności, rzetelności, profesjonalizmu.

Jak możemy przeczytać na stronie www EuroCertyfikatu: „Miasto Tarnów to nie tylko wyjątkowa atmosfera starego miasta, ale przede wszystkim profesjonalny i innowacyjny system zarządzania. Jest to najczęściej wybierany region pod nowe inwestycje, które sprzyjają szybkiemu rozwojowi lokalnej gospodarki.”

Po raz pierwszy EuroCeryfikat został przyznany Urzędowi Miasta Tarnowa w 2008 roku. Jest on europejskim dokumentem potwierdzającym wysoki standard działalności. Uzyskany przez UMT Certyfikat Zarządzania Instytucją/Firmą to, jak stwierdzono w regulaminie: „Certyfikat poświadczający sprawne i efektywne zarządzanie instytucją, nagradzający dokonania zarządów i zespołów ludzkich odpowiedzialnych za procesy decyzyjne; honorujący wdrożone systemy jakości i umiejętność korzystania ze sprawdzonych wzorów zarządzania instytucją, przyczyniających się do jej rozwoju”.

Praca tarnowskiego urzędu została oceniona przez niezależnych specjalistów z dziedziny prawa i zarządzania. UMT znalazł się wśród laureatów konkursu po pomyślnym wyniku audytu oraz po otrzymaniu przychylnej opinii panelu ekspertów.

Znaczniki

Archiwalne