TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie / Internet czy książki – debata w Tygodniu Bibliotek

Internet czy książki – debata w Tygodniu Bibliotek

Internet czy książki – debata w Tygodniu Bibliotek

Lepszym źródłem wiedzy jest internet, czy książki? Odpowiedzi na to pytanie będą szukać uczestnicy debaty oksfordzkiej, zorganizowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną w Tarnowie na zakończenie dorocznego Tygodnia Bibliotek.

 

Debatować będą uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych i Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika. Początek – w najbliższy wtorek, 15 maja, o godzinie 10, w siedzibie biblioteki. Do kibicowania drużynom i do wzięcia udziału w "debacie po debacie" zaproszeni są wszyscy chętni. - Zapraszamy, chcielibyśmy wiedzieć, jaką opinię na ten temat mają tarnowianie – mówi Lidia Marzec, wicedyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Tarnowie. Z kolei w sobotę, 19 maja od 11 do 15, w budynku Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli przy ulicy Nowy Świat 30, Biblioteka Pedagogiczna oraz MCDN ODN w Tarnowie organizują obchody Małopolskich Dni Rodziny. W programie znajdą się między innymi przegląd dorobku artystycznego tarnowskich przedszkoli, gry planszowe, zajęcia artystyczne oraz zabawy i animacje dla dzieci dla dzieci i dorosłych.

A 12 maja, w sobotę, podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich od 13 do 19 można odwiedzać stoisko Biblioteki Pedagogicznej na tarnowskim Rynku.

(dm)

Znaczniki

Archiwalne