TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie / „Kierunek Kariera” 21 MARCA

„Kierunek Kariera” 21 MARCA

W środę, 21 marca, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowie (ul. Narutowicza 38 – parter) odbędzie się spotkanie „Kierunek Kariera – oferta wsparcia szkoleniowego dla osób pracujących”.

Projekt skierowany jest do pełnoletnich osób mieszkających, pracujących lub uczących się na terenie Małopolski, zainteresowanych podniesieniem lub zmianą kompetencji czy też uzyskaniem nowych umiejętności i kwalifikacji. Osoby w wieku 18-50 lat skorzystać mogą z niego w przypadku posiadania wykształcenia co najwyżej średniego, pozostałe niezależnie od poziomu wykształcenia.

Spotkanie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.

Liczba miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu na spotkanie decydować będzie kolejność zgłoszeń, których dokonywać można najpóźniej do poniedziałku 19 marca do godz. 14 za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem: https://www.rpo.malopolska.pl/o-programie/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/spotkanie-w-tarnowie-kierunek-kariera-oferta-wsparcia-szkoleniowego-dla-osob-pracujacych.

(sm)

Znaczniki

Archiwalne