TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie / Napisz list do Mikołaja!

Napisz list do Mikołaja!

Napisz list do Mikołaja!

Od dziś na tarnowskim Rynku stoi skrzynka na listy do Świętego Mikołaja, do której  każde dziecko  może wrzucić swoją  prośbę o prezenty. 

Mikołaj, który Tarnów odwiedzi  7 grudnia z okazji Choinki Dzieci i razem z nimi będzie dekorował świąteczne drzewka , osobiście odbierze wszystkie listy od najmłodszych mieszkańców.

Specjalna czerwona skrzynka pocztowa czeka na tarnowskim Rynku, obok choinki.  Wszyscy mali i duzi mieszkańcy naszego miasta mogą przynosić swoje listy życzeń i wrzucać je do skrzynki. Święty Mikołaj, który tradycyjnie ubiera miejską choinkę z przedszkolakami odbierze wszystkie listy 7 grudnia. Jeżeli autor listu pomyślnie przejdzie weryfikacje i znajdzie się na liście grzecznych dzieci z pewnością może spodziewać się prezentu.

Tym mniej grzecznym i zapominalskim postanowiliśmy dać jednak drugą szansę na prezenty. Mogą znaleźć je także pod swoją choinką tradycyjnie w wigilię. Jeżeli ktoś nie zdąży przynieść listu do 7 grudnia  - nic straconego. Korespondencje do Mikołaja przyjmujemy do 22 grudnia – wtedy wszystkie listy zostaną przesłane prosto do Rovaniemi, gdzie trafiają listy dzieci z całego świata.

(ah)

Znaczniki

Archiwalne