TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie / Ostatni weekend ferii ZAPOWIEDZI

Ostatni weekend ferii ZAPOWIEDZI

Ostatni weekend ferii ZAPOWIEDZI

Nadchodzący weekend zapowiada wiele emocji. Zadowoleni będą zwłaszcza entuzjaści teatru i kina.  Ostatnie dwa dni ferii upłyną też pod znakiem muzyki i wydarzeń sportowych.

W najbliższy weekend Kino Marzenie posiada ofertę za równo dla najmłodszych jak i nieco starszych. Alwin i Wiewiórki. Wielka wyprawa  to lekki film animowany będący propozycją na rodzinne spędzenie przedpołudnia. Emisja o 11:00, 14:15 i 16:00. Z kolei popołudnie przyciągnie raczej widza lubiącego większe emocje. O 17: 45 dramat katastroficzny Czas próby pokaże niszczycielską moc potężnego sztormu, który rujnuje nadmorskie miasteczka w Stanach Zjednoczonych. Natomiast wieczorową porą o godzinie 20 zobaczymy polski film sensacyjny w gwiazdorskiej obsadzie - Pittbull.

Zaś w kinie Millenium o swoich uczuciach i marzeniach opowiedzą nam bohaterowie filmy Moja miłość. Początek seansu o godzinie 16. Kolejny polski akcent w kinowym wydaniu to Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy. Komedia rozpocznie się o 20:15 w Mościach.

Na sens życia przez pryzmat pieniądza będą mogli spojrzeć widzowie, którzy wybiorą się w sobotę do tarnowskiego teatru. Skąpiec Moliera w reżyserii Mariána Pecko rozpocznie się o godzinie 18 na dużej scenie.

W sobotę o godz. 18.00 przed własną publicznością bój o drugą lokatę w tabeli II ligi stoczą siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów. Tym razem podopieczne Marka Skrobota podejmą zespół Solnej z Wieliczki. Tarnowskie zawodniczy plasują się obecnie na trzeciej pozycji, tracąc do drugiej w tabeli, AGH Kraków, trzy oczka.

W niedzielę kolejny mecz rozegrają koszykarze MUKS 1811 Unia. Rywalami tarnowian będzie lider tabeli III ligi, drużyna AZS PŚk-Galeria Echo Kielce. Początek spotkania o godz. 16.00 w Miejskim Domu Sportu w Mościcach.

Z kolei na deskach „Solskiego” w niedzielę wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „SWOJACY” z Wierzchosławic. Artyści przedstawią  tradycyjne świąteczno-noworoczne powinszowania, kolędy i pastorałki oraz trochę tańca. Początek o 18.

(ah)

Znaczniki

Archiwalne