TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie / Prace na Piłsudskiego dobiegają końca

Prace na Piłsudskiego dobiegają końca

Prace na Piłsudskiego dobiegają końca

Do jutra, 11 kwietnia, potrwają prace przy wykonywaniu nowej nawierzchni na ulicy Piłsudskiego, w okolicach skrzyżowań z ulicą bł. ks. Sitki i ulicą Romanowicza. - Prosimy kierowców o cierpliwość i wyrozumiałość, staramy się zminimalizować utrudnienia, związane z remontem – podkreśla Marcin Szura z Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie.

 

Dziś prace na ulicy Piłsudskiego potrwają do późnego popołudnia, jutro będą prowadzone od 9 do 14, głównie na skrzyżowaniu z ulicą Na Łąkach i ulicą Romanowicza. Ruch samochodów odbywa się wahadłowo, kierują nim uprawnieni do tego pracownicy Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych, które jest wykonawcą robót. Do układania warstwy ścieralnej niezbędny jest ciężki sprzęt, stąd utrudnienia w ruchu. Jutro prace zostaną zakończone.

Remont ulicy kosztował będzie około 400 tysięcy złotych. W ramach tego zadania wyremontowana została jezdnia na odcinku od ulicy bł. ks. Sitki do ulicy Romanowicza oraz chodnik i miejsca parkingowe po wschodniej stronie ulicy. Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego to ostatni etap remontu.

(dm)

Znaczniki

Archiwalne