TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie / Sportowy finał ferii

Sportowy finał ferii

Sportowy finał ferii

Ferie zbliżają się ku końcowi. Polecamy, jakie sportowe atrakcje wybrać, by aktywnie spędzić ten ostatni weekend przerwy zimowej.

W hali TOSiR przy ul. Krupniczej odbędzie się kolejna impreza z cyklu „Sportowe soboty”. 11 lutego między godz. 11 a 13 przygotowano szereg gier i zabaw dla dzieci. W imprezie sportowej mogą uczestniczyć nie tylko uczniowie tarnowskich szkół, ale także przedszkolaki. W programie znalazły się: skoki na batucie, wspinaczka sportowa, zabawy szermiercze i wyścigi na torze przeszkód. Tradycyjnie nie zabraknie gier zespołowych: piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki i unihokeja. Będą również konkursy wokalne z nagrodami. Dla uczestników olimpiady zimowej przygotowano okolicznościowe medale i przypinki. Organizatorzy podkreślają, że mali olimpijczycy muszą pamiętać, by zabrać ze sobą obuwie na zmianę. Wstęp wolny.

Dobra wiadomość dla fanów łyżew. Na obiektach TOSiR – mimo końca ferii – wciąż będą organizowane dyskoteki na lodzie. O atmosferę na lodowisku i muzykę, która zadowoli gusta każdego, zadba Dj Luketus. Najbliższa okazja, by zatańczyć na lodzie (przy ul. Wojska Polskiego) już dzisiaj, 10 lutego, od godz. 20 do 21. Kolejne terminy imprez wyznaczono: 13, 15 i 17 lutego – lodowisko przy ul. Wojska Polskiego, 20 i 22 lutego – obiekt przy ul. Traugutta. W przypadku dyskotek w Mościcach zmieniono godzinę imprezy (od 19 do 20). Jak informują przedstawiciele TOSiR, liczba miejsc na lodowisku jest ograniczona, dlatego warto pojawić się odpowiednio wcześniej przed wyznaczoną godziną.

(ww)

Znaczniki

Archiwalne