TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie / Superniania w Tarnowie – jak zorganizować czas Dziecku

Superniania w Tarnowie – jak zorganizować czas Dziecku

Masz małe dziecko, szukasz sposobów na aktywne spędzanie wolnego czasu z maluchem – przyjdź 28 września do Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Odbędą się tam warsztaty dla rodziców i opiekunów.

Spotkanie jest częścią ogólnopolskiej kampanii społecznej Aktywna Rodzina prowadzonej przez Stowarzyszenie Sportowe Maluszki.  Akcja ma na celu uświadamianie rodzicom, jak istotne dla pełnego rozwoju dziecka oraz budowania pozytywnych relacji jest wspólne uprawianie sportu czy w ogóle aktywne spędzanie czasu w rodzinnym gronie. Zadaniem kampanii jest też propagowanie aktywności ruchowej wśród dzieci  już od pierwszego roku życia.

Spotkanie poprowadzi gość specjalny kampanii, ekspert w dziedzinie wychowania Dorota Zawadzka, telewizyjna Superniania, dla której „rodzinna aktywność fizyczna buduje nie tylko kondycję, ale również dobre relacje między rodzicami i dziećmi.”

Honorowy Patronat nad kampanią objęli Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak i prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała. Patronat Medialny nad akcją objęła stacja telewizyjna MiniMini+, Radio ZET Gold, Radio Plus, RDN Małopolska.  

Aby wziąć udział w jednym ze spotkań, wystarczy zarejestrować się na stronie www.AktywnaRodzina.org. Więcej informacji na temat kampanii, terminarz i lokalizacje spotkań będzie można znaleźć na stronie www.AktywnaRodzina.org oraz na Facebooku www.facebook.com/aktywnarodzinaorg .

 

Zawadzka-plakat

Znaczniki

Archiwalne