TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie / Teatr bliżej niż kiedykolwiek

Teatr bliżej niż kiedykolwiek

Teatr bliżej niż kiedykolwiek

Poznawanie od kulis przybytku Melpomeny i ulubione spektakle publiczności to propozycja „Solskiego” na Międzynarodowy Dzień Teatru. Tarnowski teatr w tym roku po raz czwarty włączył się w ogólnopolski projekt „Dotknij Teatru”. Imprezy odbędą się od 27 marca do 3 kwietnia. 

Bezpłatnie dotknąć Teatru Solskiego będzie można 31 marca. W tym dniu Aleksander Fiałek, aktor tarnowskiej sceny, znany z ról w spektaklach takich jak : "Havel - man, czyli spisek czasoskoczków", "Bunia", "Grażyna",  czy "Brzydal", a także improwizator grupy IMPRO KRK goszczącej na tarnowskiej scenie,  poprowadzi zwiedzanie tarnowskiego teatru. Na podstawie aktorskich doświadczeń, błyskotliwie i z humorem opowie o miejscach niedostępnych na co dzień widzom. Zwiedzanie Teatru rozpoczynamy w piątek 31 marca o godz. 15:00 i 16:00. 

W niedzielę 2 kwietnia kolejne spotkanie z ulubienicą tarnowskiej publiczności. Komedia muzyczna - "Piękna Lucynda", Mariana Hemara, w reżyserii Eweliny Pietrowiak rozpocznie się o godz. 19.00. Przypomnijmy, że spektakl został laureatem Nagrody Publiczności podczas XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia 2015. Na hasło "Dotknij teatr" bilet na ten spektakl można zakupić w  cenie 10 zł.

Rezerwacje miejsc na spektakl i zwiedzanie Teatru w Biurze Promocji i Organizacji Widowni – telefonicznie 14 688 32 86, 784 976 025 lub mailowo – organizacja@teatr.tarnow.pl, promocja@teatr.tarnow.pl

Więcej informacji o akcji na stronie www.dotknijteatru.pl

W ubiegłym roku w projekcie uczestniczyło blisko 60 polskich miast i miasteczek, a widzowie z całej Polski wzięli udział w ponad 400 wydarzeniach teatralnych. 

(ah)

Znaczniki

Archiwalne