TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie / Ukazał się nowy numer Tarnów.pl

Ukazał się nowy numer Tarnów.pl

Ukazał się nowy numer Tarnów.pl

Jak wygląda świat z wysokości pięciu tysięcy metrów? Dlaczego miasto wydaje ćwierć miliona  złotych na opiekę nad bezdomnymi zwierzętami? W jaki sposób Tarnów przyczynił się do budowy gdańskiej Ergo Areny? Który tarnowski zespół trafił do podręcznika szkolnego? – odpowiedzi m.in. na te pytania znajdziecie w październikowym wydaniu bezpłatnego miesięcznika miejskiego Tarnów.pl.

Ponadto w numerze: o nowych drogach w mieście i oświetleniu ulic, gigantycznym muralu przy ul. Wałowej, modernizacji stacji dializ i kondycji miejskich spółek, a także program obchodów Święta Niepodległości.

W stałych rubrykach: wybitni nauczyciele i uczniowie, obiecujący sportowcy, ciekawostki o tarnowskiej „Bani”, porady lekarskie, rekomendacje kulturalne.

Egzemplarze nowego wydania Tarnów.pl można znaleźć m.in. w: siedzibie urzędu miasta (ul. Nowa 3 i 4, Goldhammera), w autobusach miejskich, w Miejskim Ośrodku Sportu w Mościcach, w Parku Wodnym, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Specjalistycznym Szpitalu Szczeklika, Zespole Przychodni Specjalistycznych, kinie Marzenie, Miejskiej Bibliotece Publicznej, Auchan, Decathlonie, Vive.

(ww)

Znaczniki

Archiwalne