TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie / „Wakacyjny Posterunek” rusza w trasę

„Wakacyjny Posterunek” rusza w trasę

Już wkrótce na ulicach pojawi się terenowy posterunek Straży Miejskiej. - Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców do podzielenia się spostrzeżeniami i problemami, które mogą wpłynąć na bezpieczeństwo i estetykę w naszym mieście – mówi komendant Straży Miejskiej Krzysztof Tomasik.

Wakacyjny posterunek będzie pojawiał się w różnych dzielnicach naszego miasta. Mieszkańcy zgłaszający się do oznakowanego namiotu SM będą mogli nie tylko zgłosić nurtujące ich problemy, czy interwencję, ale także ustalić przebieg prowadzonego postępowania. Dodatkowo tarnowianie będą mieli możliwość oznakowania roweru i zarejestrowania psa. Funkcjonariusze będą także rozdawali opaski bezpieczeństwa dla dzieci.

Pierwszy „Wakacyjny Posterunek” pojawi się 11 lipca (środa) na Osiedlu Zielonym przy placu zabaw zlokalizowanym pomiędzy blokami 6 a 15 i będzie dostępny dla mieszkańców w godzinach 1100 – 1300.

O kolejnych lokalizacjach i terminach Straż Miejska będzie informowała na swojej stronie internetowej http://www.strazmiejska.tarnow.pl.

(lb)

Znaczniki

Archiwalne