TARNÓW / Miasto / Dla mieszkańca / Informacje drogowe

Oddano do użytku kolejny fragment ul. Westerplatte. Samochody mogą się już poruszać po odcinku od budynku przy ul. Westerplatte 14 do ul. Marynarki Wojennej. - W najbliższym czasie zostanie tam jeszcze zamontowany próg spowalniający – mówi p.o. kierownika Biura Miejskiego Inżyniera Utrzymania Miasta, Piotr Walasek.

W najbliższą sobotę 12 października zostanie zamknięta ulica Krzyska w Tarnowie. Zamknięcie dotyczy fragmentu przy skrzyżowaniu z ulicą Spokojną i jest spowodowane końcowymi pracami związanymi z rozbudową tej ulicy.

Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów informuje, że w związku z organizacją XXII Tarnowskiego Biegu Leliwitów o Buławę Hetmana Jana Tarnowskiego, w niedzielę 13 października  br. nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym i pieszym na Tarnowskiej Starówce. Trasa biegów przebiegać będzie ulicami:

Wałowa – START, Brama Pilźnieńska, Żydowska, Rynek, Katedralna, Targowa, Wielkie Schody, Krótka, Pasaż Tertila, Rynek, Wekslarska, Brama Pilźnieńska, Szeroka, Bernardyńska, Generała Józefa Bema, Świętej Anny, Wałowa – META ulice te będą wyłączone z ruchu drogowego od godz.  1315 do ok. 1445  . Jednocześnie organizator prosi, aby przed rozpoczęciem biegu na jego trasie nie parkować pojazdów.