TARNÓW / Miasto / Dla mieszkańca / Informacje drogowe

Jest to związane z otwarciem autostrady do Tarnowa. Zarządzające drogą starostwo powiatowe zdecydowało o wprowadzeniu w tym miejscu ruchu wahadłowego. Decyzja podyktowana jest obawą, że po otwarciu A4 most nie wytrzyma zwiększonego natężenia ruchu.

Dotyczą one odcinka od ul. Krasińskiego do ul. Targowej i będą związane z usuwaniem usterek nawierzchni. Prace rozpoczną się w najbliższą środę. Zauważyliśmy kilka ubytków w jezdni. Zwróciliśmy uwagę wykonawcy, że trzeba je naprawić jeszcze przed zimą – mówi dyrektor Centrum Rozwoju Miasta Krzysztof Madej.

W dniach 8 i 9 listopada 2012 r. na czas trwania konferencji THE INTERNATIONAL MEETING ON CHEMICAL SAFETY AND SECURITY organizowanej w Tarnowie, wyłączone z ogólnodostępnego parkowania zostaną miejsca postojowe przy ulicach: Piłsudskiego – odcinku od Placu Ofiar Katynia do Al. Solidarności, przy ulicy Legionów, odcinku od ul. Asnyka do ulicy Mickiewicza, w zatoce przystankowej przy ulicy Mickiewicza oraz przy ulicy Krakowskiej przed hotelem „BRISTOL”.