TARNÓW / Miasto / Dla mieszkańca / Informacje drogowe

Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich informuje, iż nie pracuje sygnalizacja na skrzyżowaniu ulic Szujskiego i Szkotnik. Wyłączenie związane jest ze zmianą zasilania, montażem masztu sygnalizacji oraz przełożeniem sterownika i wstępnie planowane jest do soboty 2 kwietnia 2011r.

Jak informuje firma DRAGADOS S.A. Biuro Budowy Autostrady A4 Wierzchosławice – Krzyż, od dnia 24 marca 2011 r. nastąpi zamknięcie przejazdu w ciągu ulicy Wilczej w Tarnowie spowodowane zaawansowaniem robót drogowych związanych z budową węzła autostrady A4.

Uwaga, będą utrudnienia. Zgodnie z zapowiedziami, Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich informuje, iż technologia robót związanych z przełożeniem sieci uzbrojenia podziemnego wykonywanych przy ulicy Szujskiego, przy skrzyżowaniu z ulicą Szkotnik, wymusza zamknięcie jednego pasa ruchu jezdni ulicy Szujskiego dla kierunku od strony centrum miasta.

Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich uprzejmie informuje, iż w wyniku robót na drogach oraz zmian w organizacji ruchu aktualnie występują, lub w najbliższym czasie wystąpią bardzo duże utrudnienia w przejściu pieszych i przejeździe pojazdów związane z budową dodatkowego pasa ruchu na ulicy Szujskiego przy skrzyżowaniu z ulicą Szkotnik.