TARNÓW / Miasto / Dla mieszkańca / Informacje drogowe

Zbliża się jedna z największych w Europie imprez kolarskich, która odbędzie się także w Tarnowie. W najbliższą niedzielę, 5 maja, na niektórych ulicach miasta przeprowadzony zostanie IV Etap „Karpackiego Wyścigu Kurierów”. Kierowcy mogą spodziewać się krótkotrwałych utrudnień w ruchu. 

Prace rozpoczną się od najbliższego wtorku, 23 kwietnia. Trzeba uważać na utrudnienia. 

Modernizacja tej części ścisłego centrum Tarnowa spowoduje zmianę organizacji ruchu. Utrudnienia wystąpią od najbliższego wtorku, 16 kwietnia.

Remont tej ulicy rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 15 kwietnia. Przy budynku nr 16 planowana jest modernizacja nawierzchni jezdni i parkingu. Można spodziewać się utrudnień w ruchu.

Tarnowskie Wodociągi Sp. z o.o. informują o utrudnieniach, które mogą wystąpić w miesiącu kwietniu 2013 r. mających wpływ na ciągłość świadczonych usług.

Rozpoczął się remont nawierzchni ulicy Nowodąbrowskiej w ciągu drogi krajowej nr 73. Prace prowadzone są na odcinku od granicy miasta do nowego przebiegu drogi w Tarnowie.

Jak informuje Biuro Inżynierii Ruchu Drogowego, od 12 kwietnia br. planowane jest rozpoczęcie kolejnego etapu robót w pasie drogowym ulicy Lwowskiej w ramach budowy ronda na skrzyżowaniu z ulicą Garbarską. 

Biuro Inżynierii Ruchu Drogowego Urzędu Miasta Tarnowa informuje, że 8 kwietnia br. (poniedziałek) planowane jest rozpoczęcie robót związanych z remontem nawierzchni ulicy Legionów na odcinku od ulicy Asnyka do ulicy Mickiewicza.