TARNÓW / Miasto / Dla mieszkańca / Informacje drogowe

W czasie tygodniowego odpustu ku czci Matki Bożej Szkaplerznej w sanktuarium na Burku od godz. 18.00 do godz. 20.00 w dniach 15-20 lipca 2013 r. oraz od godz. 18.00 dnia 21 lipca 2013 r. do godz. 20.00 dnia 22 lipca 2013 r. zamykany będzie przejazd odcinkiem ulicy Najświętszej Marii Panny od skrzyżowania z ulicą Nadbrzeżną Dolną do skrzyżowania z ulicą Konarskiego w Tarnowie.

Objazd do ul. Konarskiego skierowany będzie przez ulicę Nadbrzeżną Dolną i Sądową.Za utrudnienia przepraszamy. Kierowców prosimy o ostrożność i dostosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Mowa o remoncie ulicy Rogoyskiego na odcinku od al. Solidarności do ulicy Słowackiego oraz zmianie w organizacji ruchu w ciągu al. Jana Pawła II. Zmiany nastąpią tuż po 1 lipca. Kierowców prosimy o ostrożność i dostosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Ruszyła modernizacja wiaduktów kolejowych. Obecnie prace remontowe prowadzone są na wiadukcie pomiędzy ulicami Warsztatową i Kochanowskiego. Uwaga na utrudnienia.

Prace dotyczyć będą ulic Klasztornej i Morawskiego, odbywać się będą w dniach 21 i 22 maja (wtorek i środa).

Generalny wykonawca rozbudowy ul. Spokojnej w Tarnowie Skanska S.A.informuje, że od środy (8 maja 2013 r.) zamknięty będzie dojazd do ul. Ks. A. Kmiecika od strony skrzyżowania z ul. Spokojną. Wjazd i wyjazd z ul. Kmiecika będzie możliwy tylko z ul. Krzyskiej. Zmiany te potrwają do 31 października 2013 r. i są spowodowane budową drugiej jezdni ul. Spokojnej.

Zbliża się jedna z największych w Europie imprez kolarskich, która odbędzie się także w Tarnowie. W najbliższą niedzielę, 5 maja, na niektórych ulicach miasta przeprowadzony zostanie IV Etap „Karpackiego Wyścigu Kurierów”. Kierowcy mogą spodziewać się krótkotrwałych utrudnień w ruchu. 

Prace rozpoczną się od najbliższego wtorku, 23 kwietnia. Trzeba uważać na utrudnienia. 

Modernizacja tej części ścisłego centrum Tarnowa spowoduje zmianę organizacji ruchu. Utrudnienia wystąpią od najbliższego wtorku, 16 kwietnia.

Remont tej ulicy rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 15 kwietnia. Przy budynku nr 16 planowana jest modernizacja nawierzchni jezdni i parkingu. Można spodziewać się utrudnień w ruchu.

Tarnowskie Wodociągi Sp. z o.o. informują o utrudnieniach, które mogą wystąpić w miesiącu kwietniu 2013 r. mających wpływ na ciągłość świadczonych usług.