TARNÓW / Miasto / Dla mieszkańca / Informacje drogowe / Plac „Kapłanówka" wyłączony z ruchu

Plac „Kapłanówka" wyłączony z ruchu

Parking na placu „Kapłanówka” będzie niedostępny dla kierowców od dzisiaj, 18 lipca, do końca tygodnia. Teren ten ma być wykorzystany na potrzeby imprez odbywających się w ramach Tygodnia Misyjnego, który poprzedza główne uroczystości Światowych Dni Młodzieży.

- Plac Kapłanówka zostanie całkowicie wyłączony z ruchu do niedzieli włącznie – poinformował Artur Michałek, kierownik działu organizacji ruchu w Zarządzie Dróg i Komunikacji w Tarnowie. W tej części miasta zaplanowano imprezy plenerowe, które odbędą się podczas Tygodnia Misyjnego. W programie znalazł się m.in. spektakl Credo, który pielgrzymi i mieszkańcy będą mieli okazję obejrzeć 21 i 22 lipca. Obecnie budowana jest scena w tym rejonie.

O tym, jak będzie wyglądał ruch w tej części miasta w ciągu najbliższych dni, będziemy informować na bieżąco.

(ww)