TARNÓW / Miasto / Dla mieszkańca / Program Rewitalizacji miasta Tarnowa na lata 2017-2020

Raport z konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Tarnowskiego Komitetu Rewitalizacji

Znamy wyniki naboru propozycji projektów w ramach przygotowania Programu Rewitalizacji miasta Tarnowa na lata 2015-2020. Projekty dotyczyły m.in. przestrzeni publicznej, modernizacji i remontów obiektów użyteczności publicznej, działalności kulturalnej czy też społecznej.

Trwa opracowywanie miejskiego Programu Rewitalizacji na lata 2015-2020. Wydział Rozwoju Miasta magistratu zachęca mieszkańców do wypełnienia ankiety, której tematyka dotyczy potrzeb rewitalizacyjnych w mieście. Jej wyniki zostaną wykorzystane do przygotowania programu dla Tarnowa.

Program Rewitalizacji miasta Tarnowa na lata 2017-2020

Znaczniki