Wyborcy, którzy zostali ujęci w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej do spisu wyborców w szpitalu (w I turze głosowania i w II turze głosowania), a następnie opuszczą szpital mogą głosować:

W związku z nadejściem wakacji ZKM wprowadziło letnie rozkłady jazdy.

W sobotę 26 czerwca 2010 r. przedstawiciele prywatnego transportu sanitarnego z całej Polski zamierzają zorganizować w Tarnowie manifestację, w której ma uczestniczyć ponad sto ambulansów. Manifestacja ta rozpocznie się ok. godz. 13:00 i będzie polegać na wolnym przemieszczaniu się kolumny samochodowo – pieszej od ulicy Lwowskiej ulicami Dąbrowskiego, Konarskiego oraz Narutowicza pod budynek Starostwa Powiatowego w Tarnowie. Manifestacja z pewnością spowoduje wystąpienie utrudnień w ruchu drogowym, w tym również w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej.

Ponowne głosowanie w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odbędzie się w tych samych obwodach głosowania, na podstawie spisu wyborców sporządzonego na dzień 20 czerwca 2010 r.

W czekającej nas drugiej turze wyborów Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej istnieje możliwość udzielenia pełnomocnictwa do głosowania. Wyborcy, którzy pragną skorzystać z tego prawa, do dnia 24 czerwca muszą złożyć wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa.

Informuję że w wyborach Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010 r. mieszkańcy miasta Tarnowa będą oddawać swe głosy w Obwodowych Komisjach Wyborczych mających siedziby w lokalach z poprzednich wyborów do Europarlamentu. Lokale będą czynne od godziny 6,00 do 20,00.Dla osób niepełnosprawnych istnieje możliwość dowozu po wcześniejszym zgłoszeniu pod numerem telefonu 6882 813, 6882 814.

Programy skierowano do mieszkańców miasta Tarnowa. Wszystkie świadczenia, którymi obejmowane będą osoby uczestniczące w programach są całkowicie bezpłatne. inf_o_progr_zdowie

Poszkodowani przez powódź klienci operatora sieci Plus, firmy Polkomtel S.A., mogą liczyć na indywidualne podejście tego usługodawcy do spraw związanych z umowami, należnościami czy karami umownymi. Jest to reakcja firmy Plus na ogromną skalę strat poniesionych wskutek ataku żywiołu.

Proponowany porządek obrad LII sesji Rady Miejskiej w Tarnowie w dniu 24 czerwca 2010 r. o godz. 9.00: