Zbliżają się wakacje. To wyczekiwany czas zasłużonego odpoczynku. Niestety to także okres zwiększonego ryzyka i zagrożenia życia podczas wypoczynku nad wodami. Corocznie w Polsce tonie około 500 osób, a w wyniku nierozważnych skoków do wody kilkaset doznaje urazów kręgosłupa, czaszki i układu nerwowego. To są wielkie rodzinne tragedie generujące znaczne koszty społeczne i ekonomiczne.

PGNIG SA Karpacki Oddział Handlowy w Tarnowie przypomina i zaprasza swoich Klientów do korzystania z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (e-BOK), które dostępne jest przez 24 godz. na dobę pod adresem www.ebok.pgnig.pl.

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że z powodu planowanej przerwy technologicznej, kryta pływalnia – park wodny        przy ul. Piłsudskiego 30 w Tarnowie, w okresie od 24.06.2013 do 03.07.2013r. będzie nieczynna. Za powstałe utrudnienia wszystkich klientów serdecznie przepraszamy. Jednocześnie informujemy że basen letni na Górze Marcina będzie czynny od dnia 22.06.2013r po uzyskaniu pozytywnych wyników kontroli sanitarnej. Zapraszamy do skorzystania z usług tego obiektu.

Urząd Statystyczny w Krakowie informuje, że w dniach 1 czerwca – 8 lipca 2013 r. w wylosowanych gospodarstwach rolnych w całej Polsce zostaną przeprowadzone następujące badania rolne:

Zarządzenie nr 209/2013 Prezydenta Miasta Tarnowa z dnia 03 czerwca 2013 r. w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert realizacji zadań publicznych Gminy Miasta Tarnowa w roku 2013 przy współpracy z klubami sportowymi działającymi na terenie Gminy Miasta Tarnowa, niedziałającymi w celu osiągnięcia zysku.