Uprzejmie informujemy, że w dniu 26 września zostanie przeprowadzony test sprawności Radiowego Włączania Syren RSWS-2000 na terenie miasta Tarnowa. Syreny alarmowe wchodzące w skład systemu zostaną około godz. 13:00 włączone na czas 1 minuty.

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie informuje, że od 2 września 2013 r. wszystkie zgłoszenia z terenu miasta Tarnowa na numer  alarmowy 112 obsługiwane są przez Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Krakowie ul. Basztowa 22.

 47,67 % z Twojego podatku dochodowego za rok 2013 może wrócić do miejsca Twojego zamieszkania i zasilić budżet  twojego miasta. Pracujesz, uczysz się i mieszkasz w Tarnowie, a jesteś zameldowany gdzie indziej, nic straconego. Możesz zdecydować na co zostaną przeznaczone Twoje podatki.

Prace modernizacyjno-inwestycyjne prowadzone będą w kilku miejscach w Tarnowie i dotyczyć będą:

Z dniem 1 lipca został uruchomiony przez Narodowy Fundusz Zdrowia Zintegrowany Informator Pacjenta (ZIP), czyli ogólnopolski serwis internetowy, w którym można znaleźć wszelkie informacje przydatne dla pacjentów oraz możliwość dostępu do historii swojego leczenia.