TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Sprostowania i odpowiedzi

W tekście „Poselski Klaster Przemysłowy” autorstwa Michała Gniadka opublikowanym w dwutygodniku „Kurier Tarnowski” w numerze z dnia 27 kwietnia 2015 znalazły się informacje nieprawdziwe i nieścisłe, które dezinformują czytelnika.

W tekście „Biuro prasowe Ciepieli większe od biur prezydenta Krakowa i Rzeszowa!” autorstwa Julity Majewskiej opublikowanym w tygodniku Miasto i ludzie” w numerze z dnia 17 kwietnia 2015 znalazło się szereg informacji nieprawdziwych i nieścisłych, które zamiast informować wprowadzają czytelnika w błąd.

W opublikowanym na łamach Gazety Krakowskiej tekście Co „człowiek z ulicy” może załatwić w urzędzie? Testujemy naszą władzę znajduje się szereg nieścisłości i przekłamań, które mogą wprowadzić czytelnika w błąd, co do formy i zasad obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta Tarnowa. Pracownik Biura Obsługi Mieszkańców bynajmniej nie potraktował – jak sugeruje tekst - wcielających się w rolę pary osób - protekcjonalnie. Wchodzącym pospiesznie do urzędu (znał te osoby z widzenia) zaoferował od razu pomoc, kierując ich pod właściwy adres czyli do dyrektora kancelarii prezydenta, a nie – jak napisano – do „sekretarki”.