Aktualności sportowe

Dwa medale w turnieju eliminacyjnym do mistrzostw Europy w karate zdobyły zawodniczki Tarnowskiego Klubu Sportowego - Kyokushin Karate. Zawody rozegrano w Końskich (woj. świętokrzyskie).

Emilia Nizio, zawodniczka ACT Sport, wywalczyła halowe mistrzostwo Małopolski w tenisie w kategorii wiekowej do 12 lat. To drugie w przeciągu kilku dni zwycięstwo dziewięciolatki. Wcześniej uczennica Zespołu Szkół Sportowych w Tarnowie stanęła na najwyższym stopniu podium w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym odbywającym się w Bytomiu.

12 zespołów przez dwa dni (14-15 stycznia) rywalizować będzie w turnieju finałowym Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu kobiet do lat 18. Podczas zawodów w Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie) nie zabraknie tarnowianek – zawodniczek MKS Tarnovia.