Aktualności sportowe

Na inaugurację rewanżowej rundy spotkań o mistrzostwo pierwszej ligi siatkówki kobiet, ekipa Grupy Azoty PWSZ Tarnów zagrała u siebie z liderem, Energą MKS Kalisz. Tarnowianki przegrały z niepokonaną w tym sezonie drużyną z Kalisza 2-3 (25-23, 24-26, 25-20, 15-25, 8-15), pozostawiły jednak po sobie naprawdę dobre wrażenie. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została kaliszanka, Natalia Sroka.

Bardzo efektowną wygraną zakończyli tegoroczne rozgrywki pierwszoligowi szczypiorniści SPR PWSZ Tarnów. W spotkaniu rozgrywanym przed swoją publicznością tarnowianie rozgromili 44-26 (24-11) ASPR Zawadzkie i po dwunastu kolejkach zajmują w tabeli drugie miejsce, mając tyle samo punktów co lider, AZS AWF Biała Podlaska.

W środę pierwszoligowe siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów rozegrały ostatnie spotkanie w pierwszej rundzie, już jutro rozpoczną natomiast zmagania w rundzie rewanżowej. Zainaugurują je meczem z liderem, Energą MKS Kalisz, który o godz. 19 rozegrany zostanie w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.