Galeria - Sport 2017

Galeria - Sport 2016

Aktualności sportowe

Po środowej wygranej w Opolu, w kolejnym meczu o punkty w pierwszej lidze, siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów zdecydowanie przegrały na wyjeździe z SMS PZPS Szczyrk. O postawie tarnowianek najlepiej świadczyć może treść wpisu zamieszczonego na oficjalnym profilu fb klubu. - Uczennice SMS PZPS pokazały nam jak wygląda siatkówka, a my zawiedliśmy nie tylko indywidualnie na wszystkich pozycjach, ale również jako zespół. Gratulujemy zwycięzcom, a przed nami wiele rozmów i pracy.

W pięściarskim pojedynku kategorii półciężkiej, rozegranym w sobotę w Kopalni Soli w Wieliczce, wychowanek tarnowskiego Tigera, Dariusz Sęk pokonał przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie, trzydziestopięcioletniego Tanzańczyka Francisa Chekę. Rywal tarnowianina miał przed tą walką w dorobku trzydzieści trzy zwycięstwa, dwa remisy oraz jedenaście porażek.

Pierwsze w tym sezonie zwycięstwo odniosły drugoligowe koszykarki MKS Pałac Młodzieży Tarnów. W wyjazdowym spotkaniu, podopieczne trenerów Mariusza Siedlika i Pawła Michalika, pokonały 71-67 (18-9, 18-20, 18-19, 17-19) MLKS-MOS Rzeszów. Tarnowianki były w tym meczu bardzo regularne w ofensywie. W każdej z trzech pierwszych kwart zdobyły tyle samo punktów, a w ostatniej rzuciły tylko o punkt mniej.