Galeria - Sport 2016

Aktualności sportowe

Kolejny sukces zanotowali tarnowscy sędziowie piłki ręcznej: Andrzej Chrzan i Michał Janas. Ten młody duet poprowadził w niedzielę, rozgrywane w Kłajpedzie finałowe spotkanie Mistrzostw Europy dywizji „B” juniorek do lat 17. W  meczu decydującym o awansie do elity, Portugalia pokonała Litwę 25-24 (13-14).

W najbliższą niedzielę, 27 sierpnia w Parku Biegowym „Marcinka” odbędzie się ostatni wyścig, tegorocznej, dwudziestej trzeciej już edycji Pucharu Tarnowa MTB w konkurencji cross-country. W zawodach rywalizować będą zarówno kolarze profesjonalni, jak i amatorzy. Start do pierwszego wyścigu o godz. 11.

Wczoraj na torze w Łodzi rozegrany został, przełożony z środy 16 sierpnia, turniej jedenastej rundy półfinałowej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na żużlu. Ze względu na złe warunki zawody zostały przerwane po siedemnastym wyścigu i za końcową uznano kolejność po dwóch seriach startów, czyli po czternastu biegach. Tarnowianie sklasyfikowani zostali na szóstym miejscu, wyprzedzając jedynie startującą w mocno okrojonym składzie, Fogo Unię Leszno.