TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Dużą niespodziankę sprawili młodzi piłkarze Unii Tarnów z rocznika 2000 i uczniowie Zespołu Szkół Sportowych w Tarnowie-Mościcach, którzy wystąpili w finałach Mistrzostw Polski U-14 w futsalu, gdzie wywalczyli srebrny medal i wicemistrzostwo Polski!

Stoki Podhala: Białka Tatrzańska, Jurgów, Czarna Góra, Litwinka, Kluszkowce. Nauka i doskonalenie umiejętności zjazdowych pod okiem instruktorów PZN i PZS, pobyt na Termach, zajęcia artystyczno-językowe, zakwaterowanie i wyżywienie w doskonałych warunkach, liczne wycieczki, zajęcia rekreacyjne dla dzieci w Tarnowie i Mościcach. To tylko niektóre z przygotowanych atrakcji.

Elektroniczny system identyfikacji kibiców na Stadionie Miejskim w Mościcach wraz z monitoringiem wizyjnym będzie gotowy przed pierwszym w nadchodzącym sezonie meczem żużlowym Unii Tarnów. Oznacza to, że nie będzie przeszkód, by kibice dopingowali na stadionie rywalizujących zawodników.  

Po 9 latach reprezentowania barw tarnowskiej Unii, wychowanek "Jaskółek", 21-letni Dawid Sojda, od rundy wiosennej sezonu 2014/15 będzie reprezentować barwy II-ligowej Puszczy Niepołomice. 

Miniony rok był bardzo udany dla zawodników sekcji wspinaczki sportowej Edyty Ropek, działającej przy Miejskim Klubie Sportowym Tarnovia. Zwycięstwo Michała Lewickiego w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Młodzieżowców, czy medale Wiktorii Chrząszcz, Grzegorza Bogusza, Marka Wójcika i Jakuba Lichorobca w poszczególnych edycjach Pucharu Polski i w Mistrzostwach Polski, to tylko część sukcesów zawodników trenujących pod okiem tarnowskiej mistrzyni wspinaczki.  

Znaczniki

Archiwalne