TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Z całą pewnością kibiców "ostrzących sobie zęby" na hit kolejki Rock N` Roll/Redruk - Tad-Bud Seat Team, to spotkanie nie zawiodło. Widownia była podzielona i żywo reagowała na każdą boiskową okoliczność. Obie drużyny wystąpiły w mocno osłabionych składach, więc też wynik był trudny do wytypowania. Pierwsze minuty nie przyniosły niczego oczekiwanego, drużyny badały swoje siły i uważnie grały w defensywie. Jedną z nielicznych akcji podbramkowych w końcu wykorzystał pięknym strzałem Robert Witek i Tad-Bud objął prowadzenie.

W dniach 25 – 28 listopada 2010 w Grudziądzu rozgrywany był Puchar Polski kobiet w boksie. Do walki stanęło 81 zawodniczek z klubów z całej Polski, w tym dwie tarnowianki. Zawodniczkom udało się wywalczyć drugie i trzecie miejsce.

W niedzielę 21 listopada 2010 roku na Torze Kartingowym „SPEED RACE” w Tarnowie po raz kolejny sympatycy i pasjonaci sportów motorowych rywalizowali na gokartach. Odbyła się już VII runda zawodów kartingowych dla dzieci i młodzieży szkolnej z cyklu Karting Grand Prix 2010 o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa. Zawody propagujące bezpieczeństwo ruchu drogowego w ramach społecznej akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa”.

W sobotę i niedzielę 27 i 28 listopada w Hali MKS Tarnovia będzie można oglądać ostatnie w tym roku zawody z cyklu Pucharu Polski Juniorów. Młodzi zawodnicy będą konkurować w konkurencjach prowadzenie i na czas.

W Restauracji Pasaż w ramach cyklu spotkań „Czytanie nocą”, odbył się wieczór pt. Droga jest celem, który w artystycznej formie podsumował tarnowską wyprawę na Seerdengpu Tybet 2010.

Drugie miejsce Tomasza Oleksego i szóste Klaudii Buczek to najlepsze wyniki tarnowskich zawodników podczas zorganizowanych w Tarnowie zawodów wspinaczkowych z cyklu Pucharu Polski.

W sobotę i niedzielę 20 i 21 listopada w Tarnowie odbędą się Mistrzostwa Małopolski UKS-ów. Zapraszamy do Hali Sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Legionów.

Już w najbliższą niedzielę - 21 listopada 2010 roku zapraszamy wszystkich chętnych amatorów, sympatyków i pasjonatów motorsportu na Tor Kartingowy "SPEED RACE TARNÓW", gdzie odbędą się zawody kartingowe z cyklu Karting Grand Prix 2010 - VII runda o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa w ramach społecznej akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa”.

W sobotę 20 listopada 2010 w Tarnowie odbędzie się druga eliminacja Pucharu Polski Seniorów w konkurencji na prowadzenie i na czas. Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała.

Ponad 170 biegaczy przybyło 11 listopada do Parku Strzeleckiego, aby uczcić Święto Niepodległości, uczestnicząc w XV Biegu Sokołów.

Znaczniki

Archiwalne