TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

13 grudnia w Rzeszowie odbyły się eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu w kategorii U-14. Bardzo dobry występ zanotowali młodzi piłkarze Unii Tarnów z rocznika 2000, którzy awansowali do finału MMP U-14 w futsalu, wygrywając rywalizację w Rzeszowie, a rocznik 2001 wywalczył awans do turnieju barażowego.

14 grudnia w hali sportowej przy ulicy Gumniskiej został rozegrany mecz bokserski Tigera Tarnów z reprezentacją klubów południowo-wschodniej Polski oraz jeden pojedynek o puchar Starosty Powiatowego w Tarnowie. 

21.12.2014 r. w niedzielę o g. 9:45 w KANIE przy ul. I.Mościckiego 12 odbędzie się kolejny turniej familijny pod hasłem "granie w rodzinnym gronie".

W minioną niedzielę 30 listopada, na ściance wspinaczkowej La Roca odbyły się zawody dla dzieci i młodzieży, w wieku od siedmiu do piętnastu lat. Mali wspinacze rywalizowali pod okiem mistrzyni wspinaczki Edyty Ropek, w trzech kategoriach wiekowych: krasnali, młodzików i juniorów. Zawody zorganizowano przy wsparciu Urzędu Miasta Tarnowa i Polskiego Związku Alpinizmu.

Znaczniki

Archiwalne