TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Nie odbędą się zaplanowane na niedzielę zaległe mecze III rzutu Pucharu Polski na szczeblu TOZPN.

W hali Tarnowskiego Sportu i Rekreacji przy ulicy Krupniczej odbyła się „Sportowa Sobota”. Podczas imprezy przygotowano gry i zabawy dla dzieci i młodzieży.

W niedzielę odbędzie się Otwarty Turniej Kartingowy Daytona. Impreza przeprowadzona zostanie na torze przy ulicy Kochanowskiego, początek o godz. 10. Organizatorzy zapewniają niezbędny sprzęt potrzebny do jazdy.

Klaudia Gawlik, tenisistka TKT Tikkurila Tarnów została wicemistrzynią Polski. 16-letnia zawodniczka tytuł wywalczyła podczas Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów.

21 marca piłkarską wiosnę rozpoczną juniorzy Unii Tarnów. W pierwszej kolejce rundy rewanżowej zmierzą się na własnym boisku z Okocimskim Brzesko.

Pod dyktando tarnowskiej młodzieży upłynęło zimowe zgrupowanie kadry młodzików i juniorów młodszych, które odbyło się w Stasikówce koło Poronina.

W ostatniej kolejce rozgrywek pierwszej ligi tarnowskiego futsalu lider Tad-Bud/Seat zmierzył się z wiceliderem Inter-Gaz. Mecz był bardzo wyrównany. Najciekawiej było w końcówce.

W kolejnym sparingu piłkarze tarnowskiej Unii przegrali z zespołem Młodzieżowej Ekstraklasy Cracovii 2-3.

31 osób wystartowało w XV Narciarskim Biegu Tarnowian. Impreza odbyła się w ostatnią niedzielę na Górze św. Marcina.

W Parku Strzeleckim odbyła się kolejna Sportowa Sobota. W jej trakcie dzieci i młodzież startowała w licznych konkurencjach sportowo – rekreacyjnych.

Znaczniki

Archiwalne