TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów tarnowskich szkół, dzieci już od 5 roku życia, młodzież szkolną na bezpłatne zajęcia kartingowe w ramach programu "Lato w mieście - bezpieczne wakacje Tarnów 2010" oraz wakacyjne zawody kartingowe z cyklu Karting Summer Cup 2010 o puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

Rok temu Staszek wykonał niefortunny skok do wody. Jego skutkiem był uraz kręgosłupa i paraliż nóg. Teraz właśnie dzięki Twojemu wsparciu Staszek ma szansę zrobić, po raz drugi w życiu, swój pierwszy krok.

Nr konta: 90114020170000440211685395

Rekordowa liczba 136 dzieci wzięła udział w pierwszych zajęciach na kortach TKT przy ul. Romanowicza 1A.

W liczącą ponad cztery tysiące kilometrów podróż z Tarnowa do Jerozolimy wyruszyło dziś troje rowerzystów tarnowskiego „Sokoła”. W drodze do Ziemi Świętej będą oni nie tylko zwiedzać różne kraje i poznawać obce kultury, ale też promować Tarnów.

Fani formuły 1 na torze kartingowym SPEED RACE TARNÓW podczas IV rundy zawodów kartingowych z cyklu Karting Grand Prix 2010 o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

W czwartek, 24.06.2010 w auli ILO odbyła się CEREMONIA ZAKOŃCZENIA Amatorsko - Młodzieżowych Turniejów rozgrywanych w piątkowe popołudnia. Wielka sympatyczka brydża Pani Dyrektor M. Wrześniowska wręczyła puchary i rewelacyjne książki brydżowe ufundowane przez Kancelarię Doradztwa Podatkowego P.Wróbel i S.Reising Sp.z oo w Tarnów, Powstańców Warszawy 39.

Piłkarze Unii Tarnów rozegrali ostatni mecz rundy jesiennej przed własną publicznością. Do zakończenia sezonu „Jaskółkom” pozostał jeszcze tylko pojedynek w Starachowicach z Juventą. Tarnowianie wciąż mają szansę na zajęcie drugiego miejsca w tabeli.

Już po raz trzeci w centrum Tarnowa, Auto Moto Klub Tarnowski organizuje "SuperOES Tarnowski o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa". Sobota, 26 czerwca, godz. 10.00, ul. Starodąbrowska.

W pojedynku dwóch drużyn z Tarnowa punkty ewidentnie były bardziej potrzebne Jaskółkom, ponieważ Tarnovia ze spadkiem z ligi małopolskiej pogodziła się już parę kolejek temu. Nad tarnowskim stadionem miejskim całe spotkanie padał ulewny deszcz.

Zapraszamy wszystkich chętnych amatorów, sympatyków i pasjonatów motorsportu na zawody kartingowe z cyklu Karting Grand Prix 2010 - IV runda O Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa w ramach społecznej akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa”, które odbędą się w niedzielę - 27 czerwca 2010 na torze SPEED RACE TARNÓW.

Znaczniki

Archiwalne