TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

W najbliższą niedzielę o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim w Tarnowie rozpocznie się mecz finałowy DM 1 ligi żużlowej.

W niedzielę 20 września na zboczach Góry Św. Marcina kolarze górscy zakończyli zmagania w XV edycji Pucharu Tarnowa MTB.

W rozegranej w Zakopanem, drugiej eliminacji Pucharu Polski w konkurencji wspinaczki sportowej bouldering, zwyciężyła zawodniczka MKS Tarnovia La Roca, Edyta Ropek.

Zakończono II Cykl i tym samym rywalizację III edycji Letnich Amatorskich Turniejów Otwartych w ramach programu "Bezpieczne Lato w Mieście" pod hasłem: "Brydż pomostem w integracji pokoleń". Puchary i nagrody ufundowane przez Krzysztofa Ziewacza (TABU i LogoSlogan.pl) wręczył prezes TZBS Witold Stachnik.

SPRAWOZDANIE Z TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
Z OKAZJI OTWARCIA WIELOFUNKCYJNEGO BOISKA PRZY
SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 15 W TARNOWIE W DNIU 11.09.2009.

W tym roku rozgrywana jest jubileuszowa XV edycja Pucharu Tarnowa MTB.

Niedziela - 27.09.2009
Zapisy: od godz: 9:00 do 12:30
Start: godz: 13:30

W rozegranym 6 września 2009 spotkaniu pomiędzy Unią Tarnów a Startem Gniezno zwycięstwo odnieśli gospodarze. Tarnowianie wygrali 57-35 i zapewnili sobie miejsce w finale walki o awans do Ekstraligi.

Tarnowska Akademia Brydżowych Umiejętności organizuje dla dzieci i młodzieży bezpłatne, nieobowiązkowe i pozalekcyjne zajęcia oraz turnieje w następujących placówkach oświatowych: I Liceum Ogólnokształcącym, Gimnazjum nr 2 i Szkole Podstawowej nr 18, a w nadchodzących tygodniach planuje rozpoczęcie w dwóch nowych; Szkole Podstawowej nr 3 i Gimnazjum nr 11.

Już jutro o godzinie 17 dojedzie do rewanżowego półfinałowego pojedynku pomiędzy Startem Gniezno a Unią Tarnów.

Znaczniki

Archiwalne