TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Młodzi, zdolni i chętni - poszukiwani. Tarnowska Akademia Brydżowych Umiejętności poszukuje chętnych do gry w brydża.

Karne i dogrywka decydowały o awansie. Dwie tarnowskie drużyny futsalowe walczyły o 1/16 pucharu Polski. W tej fazie rozgrywek zagra Westovia Okna Pawłowski. Odpadł Tad-Bud Team.

Największa tegoroczna sportowa impreza w Tarnowie i jedna z najważniejszych w Małopolsce - finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów na żużlu (do lat 19), odbędzie się pod patronatem prezydenta Ryszarda Ścigały.

Rock N` Roll/Redruk wicemistrzem, Control Process i Inter-Gaz w barażach. To najważniejsze rozstrzygnięcia ostatniej kolejki Tarnowskiej Ligi Futsalu EXPERT Roczniak.

Futsalowy Puchar Polski zawita do Tarnowa. W najbliższą sobotę w hali "Jaskółka" odbędą się dwa spotkania 1/32 tych rozgrywek. 
Zmierzą się w nich Tad-Bud Team z Inplus Alpol Siemianowice Śląskie (g.9.30) oraz Westovia Okna Pawłowski z AZS UŚ Katowice (g.11).

Ustrzelić przeciwnika, zabrać flagę, nie dać się trafić. O tym nie musieli pamiętać uczestnicy turnieju paintbala, który odbył się w hali FRAGTOWN przy ul. Tuchowskiej. Wystartowało w nim sześć drużyn. Najlepszą okazała się Kameleon Anusiak z Tarnowa.

Roman Minich zdobył pierwszą bramkę w 2009 na boiskach regionu tarnowskiego. Trafienie zaliczył podczas tradycyjnego spotkania, które odbyło się 1 stycznia o godz.12 na boisku MKS Tarnovii.