TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji uprzejmie informuje wszystkich klientów krytej pływalni przy ulicy Piłsudskiego 3, że w związku z prowadzonymi pracami budowlanymi na tym obiekcie będzie on wyłączony z eksploatacji z dniem 14 czerwca 2010.

Gazeta Krakowska, TOSiR i Urząd Miasta Tarnowa Organizują turniej piłki nożnej dla drużyn podwórkowych.

Już 28 czerwca na pływalni TOSiR Miejskiego Domu Sportu w Tarnowie – Mościcach przy ulicy Traugutta 5A odbędą się Zawody Pływackie Amatorów. W zmaganiach udział mogą wziąć uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy nie posiadają karty zawodniczej.

W dniach 19–20 czerwca w Tarnowie odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów we wspinaczce sportowej.

Tor wyścigowy Eurospeedway Lausitz w sobotę 5 czerwca, podczas zmagań VW Scirocco R-Cup, został opanowany przez polskich kierowców.

Bardzo udany występ zanotowali na swoim koncie zawodnicy tarnowskiego MPEC w Poznaniu. Maciej Grabiec zajął 2-gie miejsce w punktacji długofalowej. Prowadził do ostatniego turnieju.

Mali następcy Roberta Kubicy pojawili się w środę 2 czerwca br. na torze kartingowym SPEED RACE w Tarnowie

Zapoznaj się z wykazem imprez i zajęć sportowo-rekreacyjnych w ramach Programu „Lato w mieście – bezpieczne wakacje Tarnów 2010” – zadanie realizowane w zakresie Programu „Tarnów 2010”.

W dniach 24-30.05.2010 r. w Rzymie rozegrane zostały Mistrzostwa Europy w Muay Thai – boksie tajskim.

Auto Moto Klub Tarnowski serdecznie zaprasza kibiców, w sobotę 5 czerwca do Tarnowa, gdzie z okazji "Dni Miasta" odbędą się równolegle 2 imprezy: "3.SuperOes o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa" oraz "1.Ogólnopolski Zlot Pojazdów MOTO Legendy PRL".