TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

W rozegranym turnieju bokserskim im. J. Heimanna w Ziębicach, który odbył się 21 maja 2011, udział wzięli także reprezentanci klubu bokserskiego Spaw Mar Tarnovia.

W dniach 21 – 22 maja w podradomskich Kozienicach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych Juniorów w Lekkiej Atletyce. Na zawodach tych wystartowali najmłodsi zawodnicy sekcji LA tarnowskiego „START-u”: Agnieszka Kozioł, Bartłomiej Hajnysz, Tomasz Pietruszka, Michał Wrzeszcz oraz dziesięcioletni Piotr Duda. Dla zawodników z naszego miasta była to impreza inaugurująca sezon 2011 na lekkoatletycznych obiektach. Pięcioosobowa ekipa z Tarnowa, pod okiem swojego trenera Bartłomieja Tott, wywalczyła na tych mistrzostwach aż siedem medali: 3 złote, 1 srebrny i 3 brązowe.

W najbliższą niedzielę odbędzie się II eliminacja Pucharu Tarnowa MTB.

MPEC 1 Tarnów w składzie: Michał Krysa, Jędrzej Hycnar, Błażej Krawczyk i Wojciech Krawczyk obronił tytuł Mistrzów Polski zdobyty przed rokiem w Krakowie. Młodzi tarnowianie zapewnili sobie zwycięstwo jeszcze przed ostatnim meczem z najgroźniejszym rywalem.

Urząd Miasta Tarnowa, UKS „Sokół- Mościce” Tarnów zapraszają na Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka - Mistrzostwa Tarnowa w pływaniu rodzinnym.

Mistrzostwa Polski we Wspinaczce na Czas zostały przełożone na niedzielę (29 kwietnia). W rozegraniu zawodów w pierwotnym terminie (w sobotę) przeszkodził mocno padający deszcz. Zmagania rozpoczną się o godz. 14.30. W związku z zaistniałą sytuacją Otwarte Mistrzostwa Tarnowa dla Dzieci zostały odwołane.

14 maja w hali sportowej TOSiR przy ul. Krupniczej odbyła się pierwsza tegoroczna edycja cyklu pucharowych zawodów juniorskich w konkurencji na czas zatwierdzona przez IFSC - International Federation of Sport Climbing (Międzynarodowa Federacja Wspinaczki Sportowej ). Oficjalnymi organizatorami zawodów był Polski Związek Alpinizmu oraz Tarnowski Ośródek Sportu i Rekreacji.

Zawody odbędą się 14 maja w hali sportowej TOSiR przy ul. Krupniczej. Będzie to pierwsza tegoroczna edycja tego cyklu zawodów w konkurencji na czas zatwierdzona przez IFSC - International Federation of Sport Climbing (Międzynarodowa Federacja Wspinaczki Sportowej ). Powierzenie organizacji tej imprezy jest ogromnym wyróżnieniem i kolejny raz obdarzenie zaufaniem organizatora czyli Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Znaczniki

Archiwalne