TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Sport, rekreacja, kultura - zimowe ferie w Tarnowie zapowiadają się bardzo interesująco. W załączniku zamieszczamy program wydarzeń w mieście.

W miniony weekend we Wrocławiu odbyła się finałowa edycja Pucharu Polski 2009 w konkurencji wspinaczki na czas. Tarnowianka Edyta Ropek po raz dwudziesty ósmy w swojej karierze zwyciężyła w rywalizacji kobiecej w zawodach krajowych!

W rozegranym w Sopocie Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Serii 1 w kategorii do lat 12-tu bardzo dobrze zagrali młodzi tarnowscy tenisiści: Karina Błaś i Konrad Słowik.

Zakończenie sezonu motorsportu w Tarnowie i finał społecznej akcji "Przez zabawę do bezpieczeństwa" oraz finałowe zawody kartingowe z cyklu Karting Grand Prix 2009 o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

Informacje o godzinach otwarcia.

Zapraszamy wszystkich na III rundę - FINAŁ turnieju kartingowego, który odbędzie się w niedzielę 20.12.2009 na torze kartingowym Daytona Tarnów.

Tarnowska Akademia Brydżowych Umiejętności zaprasza wraz z zaprzyjaźnionymi placówkami oświatowymi; I Liceum Ogólnokształcącym, Gimnazjum nr 2 i Szkołą Podstawową nr 1 na Świąteczne Warsztaty Integracyjno-Edukacyjne z zakresu Brydża Sportowego.

11-13 grudnia w Krakowie odbył się XXIX Międzynarodowy turniej „O Złotą Rękawicę Wisły".

Dobiegają końca przygotowania Dariusz Sęka do walki, która odbędzie się na gali w Radomiu.

I Liceum Ogólnokształcące zdobywcą trofeum Internetowego Pucharu Polski Drużyn Uczniowskich, Szkoła Podstawowa nr 18 najlepsza spośród szkół podstawowych, a Gimnazjum nr 2 wśród gimnazjalnych.

Znaczniki