TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

W miniony weekend na pięknym stadionie lekkoatletycznym w Bydgoszczy, na którym nie tak dawno Anita Włodarczyk ustanowiła nowy rekord świata w rzucie młotem, niepełnosprawni lekkoatleci tarnowskiego START-u stoczyli bój o medale Indywidualnych Mistrzostw Polski osób niepełnosprawnych w lekkiej atletyce.

W sobotę, 10 lipca, z Tarnowa wystartuje kolejny wyścig kolarski, zaliczany do cyklu Bike Maraton.

Zapraszamy do przeczytania relacji z trasy Tarnów - Jerozolima.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów tarnowskich szkół, dzieci już od 5 roku życia, młodzież szkolną na bezpłatne zajęcia kartingowe w ramach programu "Lato w mieście - bezpieczne wakacje Tarnów 2010" oraz wakacyjne zawody kartingowe z cyklu Karting Summer Cup 2010 o puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

Rok temu Staszek wykonał niefortunny skok do wody. Jego skutkiem był uraz kręgosłupa i paraliż nóg. Teraz właśnie dzięki Twojemu wsparciu Staszek ma szansę zrobić, po raz drugi w życiu, swój pierwszy krok.

Nr konta: 90114020170000440211685395

Rekordowa liczba 136 dzieci wzięła udział w pierwszych zajęciach na kortach TKT przy ul. Romanowicza 1A.

W liczącą ponad cztery tysiące kilometrów podróż z Tarnowa do Jerozolimy wyruszyło dziś troje rowerzystów tarnowskiego „Sokoła”. W drodze do Ziemi Świętej będą oni nie tylko zwiedzać różne kraje i poznawać obce kultury, ale też promować Tarnów.

Fani formuły 1 na torze kartingowym SPEED RACE TARNÓW podczas IV rundy zawodów kartingowych z cyklu Karting Grand Prix 2010 o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

W czwartek, 24.06.2010 w auli ILO odbyła się CEREMONIA ZAKOŃCZENIA Amatorsko - Młodzieżowych Turniejów rozgrywanych w piątkowe popołudnia. Wielka sympatyczka brydża Pani Dyrektor M. Wrześniowska wręczyła puchary i rewelacyjne książki brydżowe ufundowane przez Kancelarię Doradztwa Podatkowego P.Wróbel i S.Reising Sp.z oo w Tarnów, Powstańców Warszawy 39.

Piłkarze Unii Tarnów rozegrali ostatni mecz rundy jesiennej przed własną publicznością. Do zakończenia sezonu „Jaskółkom” pozostał jeszcze tylko pojedynek w Starachowicach z Juventą. Tarnowianie wciąż mają szansę na zajęcie drugiego miejsca w tabeli.

Znaczniki

Archiwalne