TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Znakomity występ podopiecznego trenera Jana Pajora na Mistrzostwach Skrzatów o Puchar PZT.

Podczas rozegranego 6 lutego w Krakowie turnieju bokserskiego rewelacyjnie spisali się zawodnicy klubu Pałacu Młodzieży Tiger Tarnów, którzy wywalczyli drużynowo pierwsze miejsce.

W miniony weekend w Spale odbyły się Halowe Indywidualne Mistrzostwa Polski osób niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce.

Trwa dyskusja nad nadaniem Stadionowi Miejskiemu nazwy "Jaskółcze Gniazdo". W głosowaniu, które odbywa się za pośrednictwem oficjalnej strony Tarnowa www.tarnow.pl, aż 81 % głosujących jest ZA nadaniem stadionowi nazwy "Jaskółcze Gniazdo".

Cztery założycielskie miasta: OŚWIĘCIM – SKAWINA – TARNÓW – KRAKÓW 6.02.2010 zainaugurowały w Oświęcimiu II edycję MAŁOPOLSKIEJ LIGI MŁODZIEŻOWEJ w brydżu sportowym.

 

W niedzielę 7 lutego 2010 r rozegrano Mistrzostwa Tarnowa w Biegach narciarskich w stylu klasycznym.

12 lutego 2010 r. na stoku Lubinka odbędą się Mistrzostwa Tarnowa w Slalomie Gigancie (w kategorii kobiet i kategorii mężczyzn) o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

W środę, 10 lutego, w Ogrodzie Jordanowskim w Parku Strzeleckim, zapłonie znicz I Zimowych Igrzysk Stowarzyszenia „Siódemka” w Tarnowie.

Już w najbliższą niedzielę (7 lutego 2010 r.), w godzinach 9.45-12.45, odbędą się zawody w biegach narciarskich. Organizatorzy zapraszają wszystkich do ścigania się oraz wspólnej zabawy na nartach.

Auto Moto Klub Tarnowski zaprasza wszystkich kierowców-amatorów oraz kibiców na 1. Tarnowski SnowDrift o Puchar Agencji Reklamowej "Elefant".

Znaczniki

Archiwalne