TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Dziś piłkarska środa na boiskach regionu. W trzeciej lidze rozegrane zostaną mecze, które miały odbyć się pierwszej wiosennej kolejce 14 i 15 marca.

Dziś podczas Gali Boksu w Jarosławiu, tarnowian Dariusz Sęk, zadebiutuje na ringu zawodowym. W pierwszej walce zmierzy się Litwinem Kirillem Pszonko.

215 zawodników wystartowało w wyścigach inaugurujących Puchar Tarnowa MTB. Rywalizacja odbyła się w ostatnią niedzielę w tarnowskim Lasku Lipie.

Szczypiorniści MKS Pałac Młodzieży Tarnów awansowali do półfinałów Mistrzostw Polski w kategorii juniorów młodszych.

W kolejnym meczu I ligi piłki ręcznej Unia Tarnów zremisowała z AZS Politechniką Radom 28:28 (12:12). Remis z meczu z „akademikami” jest dla broniących się przed spadkiem „Jaskółek” niestety porażką.

W ostatniej kolejce trzeciej ligi piłkarze tarnowskiej Unii przegrali na wyjeździe z rezerwami Korony Kielce 0-1.

Żużlowcy tarnowskiej Unii pewnie i bez kłopotu wygrali na wyjeździe z RKM Rybnik 59-31.

Znakomicie wypadli zawodnicy reprezentacji Polski, w pierwszej eliminacji Pucharu Świata w wspinaczce sportowej w konkurencji na czas, która rozegrana została w sobotę 18 kwietnia w tarnowskiej hali TOSiR.

Żużlowcy „Jaskółek” po dwóch łatwych wygranych z PSŻ w Poznaniu i Lokomotivem na własnym torze stają w niedzielę przed trudniejszym zadaniem. W niedzielę, o godz. 16.30 na torze w Rybniku zmierzą się z także mającym dwa zwycięstwa zespołem RKM-u.

Rezerwy Korony Kielce to kolejny przeciwnik piłkarzy tarnowskich „Jaskółek” w trzecioligowych zmaganiach. Spotkanie odbędzie się w niedzielę (g.11) na bocznym boisku Korony.

Znaczniki

Archiwalne