TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

W najbliższy poniedziałek żużlowcy tarnowskiej Unii rozpoczynają obóz kondycyjno-integracyjny w Zakopanem. Zgrupowanie potrwa tydzień.

Waldemar Jędrusiak i Piotr Saratowicz to nowi zawodnicy tarnowskiej Unii. Trzecioligowcy od kilku dni przygotowują się do rundy rewanżowej.

I runda Karting Grand Prix 2009 o Puchar Prezydenta Tarnowa, rozpocznie nowy sezon zawodów kartingowych.

Brydżowa para Grzegorz Wadas i Wojciech Stachnik zwyciężyli w charytatywnym turnieju młodzieżowym z okazji XVII edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, włączył się również Auto Moto Klub Tarnów. Zorganizowany przez niego 3. SuperSprint, okazał się wielkim wydarzeniem i cieszył się sporym zainteresowaniem.

Młodzi, zdolni i chętni - poszukiwani. Tarnowska Akademia Brydżowych Umiejętności poszukuje chętnych do gry w brydża.

Karne i dogrywka decydowały o awansie. Dwie tarnowskie drużyny futsalowe walczyły o 1/16 pucharu Polski. W tej fazie rozgrywek zagra Westovia Okna Pawłowski. Odpadł Tad-Bud Team.

Największa tegoroczna sportowa impreza w Tarnowie i jedna z najważniejszych w Małopolsce - finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów na żużlu (do lat 19), odbędzie się pod patronatem prezydenta Ryszarda Ścigały.

Rock N` Roll/Redruk wicemistrzem, Control Process i Inter-Gaz w barażach. To najważniejsze rozstrzygnięcia ostatniej kolejki Tarnowskiej Ligi Futsalu EXPERT Roczniak.

Futsalowy Puchar Polski zawita do Tarnowa. W najbliższą sobotę w hali "Jaskółka" odbędą się dwa spotkania 1/32 tych rozgrywek. 
Zmierzą się w nich Tad-Bud Team z Inplus Alpol Siemianowice Śląskie (g.9.30) oraz Westovia Okna Pawłowski z AZS UŚ Katowice (g.11).

Znaczniki

Archiwalne