TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Rusza Tarnowska Sekcja Bokserska. Szczegóły na plakacie i na stronie organizatora.

 

Koniec starego i początek Nowego Roku, to zawsze czas podsumowań tego, co wydarzyło się w ostatnich miesiącach. Nie inaczej jest w świecie tarnowskiego sportu.

Znany jest już plan sparingów, jakie rozegrają piłkarze Unii Tarnów przed rozpoczynającą się w marcu rundą wiosenną. Pierwszy sparing odbędzie się 3 lutego, a rywalem „Jaskółek” będzie czołowy klub II ligi Kolejarz Stróże.

9 stycznia 2010, w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na obiekcie TOSiR Miejski Dom Sportu w Tarnowie – Mościcach przy ulicy Traugutta 5A, rozegrane zostaną zawody pływackie.

Tarnowscy tenisiści: Wojtek Kuta, Justyna Baran, Przemek Piątek, Maciek Boruch oraz Kuba Węgrzyn stanęli na podium Mistrzostw Podkarpacia Kadetów.

Karina Błaś, Aleksandra Kuta oraz Konrad Słowik wystąpią w finale centralnym Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski Skrzatów w Tenisie.

Znamy już wyniki III rundy - finału turnieju kartingowego na torze kartingowym Daytona Tarnów.

Zakończył się plebiscyt na 10 Asów Małopolski w 2009 roku. Wśród najlepszych sportowców regionu znalazła się Tarnowianka Edyta Ropek reprezentująca wspinaczkę sportową.

Amatorzy narciarstwa biegowego Sokoła Tarnów rozpoczęli treningi, wykorzystując sprzyjające warunki śniegowe na Górze Św. Marcina.

Zawodnik Tarnowskiego klubu "PM Tiger-Tarnów" Dariusz Sęk odniósł kolejne zwycięstwo na zawodowym ringu, pokonując jednogłośnie na punkty Łotysza Martinsa Kukulsa.

Znaczniki

Archiwalne