TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Żadna z sześciu tarnowskich drużyn rywalizujących w seniorskich zmaganiach piłkarskich nie doznała podczas weekendu porażki. Z wygranych cieszyć mogły się jednak tylko występujące w klasie „B” ekipy Iskry Tarnów i Błękitnych 1947 Tarnów. Spotkania pozostałych naszych zespołów zakończyły się remisami 1-1.

1 września to bardzo ważna data w życiu każdego pierwszoklasisty. Młodzi ludzie wchodzą w kolejny etap, jakim jest nauka w szkole. Aby uprzyjemnić ten moment młodym piłkarzom, tarnowski Metal tego właśnie dnia zorganizował turniej dla zawodników z roczników 2010 i 2011.

Podczas weekendu piłkarskich kibiców w Tarnowie czeka prawdziwa „posucha”. Zdecydowana większość naszych seniorskich drużyn zagra w sobotę i w niedzielę na wyjazdach. Na własnym boisku zaprezentują się jedynie zawodnicy Metalu Tarnów.

W niedzielę 2 września na stadionie przy ul. Piłsudskiego odbędzie się sportowe spotkanie rodzinne z okazji zakończenia wakacji z „Lekkoatletyką dla każdego” i „Młodym Olimpijczykiem”.

W najbliższą sobotę, 1 września, w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie rozegrany zostanie towarzyski turniej piłki ręcznej mężczyzn.

W sobotę 15 września na stadionie Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Piłsudskiego rozegrane zostaną lekkoatletyczne mistrzostwa województwa małopolskiego dzieci młodszych, dzieci starszych i młodzików.

Czwartą kolejkę spotkań rozegrały wczoraj drużyny rywalizujące w tarnowskiej klasie „B”. Obie drużyny z Tarnowa wykorzystały atut gry na swoich boiskach, nie tylko zdobywając komplet punktów, ale i nie tracąc żadnej bramki.

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje wszystkich klientów o przedłużeniu terminu otwarcia basenu letniego na Górze św. Marcina. Czynny on będzie – w godz. 10-19 – do niedzieli, 2 września.

Marcel Kuc i Kacper Szczurek, zawodnicy klubu TTSK K-Team Tarnów, działającego w Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów, reprezentować będą barwy Polski w Kartingowych Mistrzostwach Świata CIK-FIA.

Decyzją prezesa zarządu Unii Tarnów Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej, swoje funkcje przestali pełnić: trener Grupy Azoty Unii Tarnów, Paweł Baran oraz menadżer drużyny, Mirosław Cierniak. Według informacji podanych na oficjalnym serwisie Unii Tarnów ŻSSA obaj panowie do końca sezonu poprowadzą jedynie drużynę młodzieżową.

Znaczniki

Archiwalne