TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe / Drugie z rzędu zwycięstwo KS Maczugi

Drugie z rzędu zwycięstwo KS Maczugi

Drugie z rzędu zwycięstwo KS Maczugi

Piątą już kolejkę spotkań rozegrały wczoraj na „Orliku” na os. Zielonym zespoły rywalizujące o punkty w dwunastej edycji Ligi Letniej w futsalu. Nadal bez porażki pozostaje po niej Westovia Okna Pawłowski, drugie z rzędu zwycięstwo odniosła natomiast drużyna KS Maczugi.

Westovia Okna Pawłowski, pokonując Crveną Zvezdę umocniła się na czele tabeli. Crvena Zvezda nie zamierzała ułatwiać życia liderowi, wychodząc na prowadzenie po strzałach Jacka Surowiczki i Pawła Witka. Po trzy bramki zdobyli jednak Dawid Szczerba oraz Bartłomiej Krużel i mecz zakończył się sukcesem faworyta.

Komplet punktów zdobyła także drużyna wicelidera, zVami.tv, zwyciężając Pchelkowsky Tar-Sped. Ta druga drużyna w poprzednich dwóch meczach zdobyła tylko jeden punkt, chcąc więc liczyć się w walce o drugą lokatę w końcowej klasyfikacji musiała ten mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść. Początkowe minuty zapowiadały wygraną „Pchełek”, które po dwóch trafieniach Aleksandra Jarosza prowadziły 2-0. Ostatecznie o dwie bramki lepsi okazali się jednak w tym pojedynku futsaliści zVami.tv.

Na trzecie miejsce w tabeli wskoczyła natomiast ekipa Megan Style, po zaciętym pojedynku pokonując jedną bramką Marcolę.

Na dole tabeli cenne zwycięstwo odnieśli zawodnicy KS Maczugi, wygrywając z CKiW OHP Tarnów. Pierwszoplanową postacią tego pojedynku był Michał Kozioł, który najpierw wykorzystał dwa rzuty karne, a następnie dorzucił jeszcze bramkę z gry. Dzięki temu zwycięstwu, gracze KS Maczugi, którzy rozpoczęli sezon od trzech porażek, zachowali szanse na walkę o miejsce na podium.

 

Wyniki

CKiW OHP Tarnów – KS Maczugi 1-4 (Patryk Mączko – Michał Kozioł 3, Dariusz Kozioł)

Megan Style – Marcola 3-2 (Piotr Baca 2, Olaf Lubera – Mateusz Czop, Michał Kwiek)

Crvena Zvezda – Westovia Okna Pawłowski 3-6 (Jacek Surowiczko, Paweł Witek, Tomasz Sikorski – Bartłomiej Krużel 3, Dawid Szczerba 3)

zVami.tv – Pchelkowsky Tar-Sped 4-2 (Mateusz Ligęza 2, Andrzej Adamski, Mateusz Giża – Aleksander Jarosz 2)

L.P NAZWA Z P R M BILANS PKT
1 Westovia Okna Pawłowski 5 0 0 5 36:10 15
2 zVami.tv 4 1 0 5 22:17 12
3 Megan Style 3 2 0 5 18:18 9
4 Marcola 2 2 1 5 24:13 7
5 Pchelkowsky Tar-Sped 2 2 1 5 21:18 7
6 KS Maczugi 2 3 0 5 17:26 6
7 Crvena Zvezda 1 4 0 5 13:27 3
8 CKiW OHP Tarnów 0 5 0 5 6:28 0

 (sm)

Znaczniki

Archiwalne