TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe / KSZO kolejnym sparingpartnerem siatkarek

KSZO kolejnym sparingpartnerem siatkarek

KSZO kolejnym sparingpartnerem siatkarek

Trzy towarzyskie spotkania mają już za sobą, przygotowujące się do debiutanckiego sezonu w pierwszej lidze (przypomnijmy, że tarnowianki pierwszy mecz rozegrają 7 października w Kaliszu), siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów.

W pierwszym sparingu, podopieczne trenera Michała Betlei przegrały we własnej hali 1-3 z pierwszoligową 7R Solna Wieliczka. Podczas ubiegłego weekendu nasze siatkarki dwukrotnie zmierzyły się natomiast z innym pierwszoligowcem, Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR. W spotkaniu rozegranym w Krośnie, tarnowianki po wygraniu pierwszego seta, w trzech kolejnych musiały uznać wyższość gospodyń, przegrywając ostatecznie 1-3. Dzień później, grając u siebie, Grupa Azoty PWSZ Tarnów, w identycznych rozmiarach pokonała natomiast ekipę z Krosna.

W najbliższy piątek i sobotę tarnowianki rozegrają dwa mecze kontrolne z występującym w Lidze Siatkówki Kobiet (do niedawna Orlen Liga) KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Pierwszy z tych pojedynków, w ramach popularyzacji siatkówki w regionie tarnowskim, odbędzie się w piątek o godz. 17 w hali Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie. Spotkanie rewanżowe rozpocznie się w sobotę o godz. 11, a siatkarki obu drużyn gościć będzie hala Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

(sm)

Znaczniki

Archiwalne