TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe / Piłkarze Unii w pojedynku ze Stalą Rzeszów

Piłkarze Unii w pojedynku ze Stalą Rzeszów

Piłkarze Unii Tarnów zmierzą się w najbliższą niedzielę, 19 marca, z drużyną wicelidera tabeli III ligi, Stalą Rzeszów. Mecz jest sporym wyzwaniem dla „Jaskółek”, gdyż z rzeszowskim rywalem przegrały 12 z 15 meczów. Początek spotkania o godz. 15 na Stadionie Miejskim.

Przedstawiciele tarnowskiego klubu przyznają, że Stal jest jednym z najtrudniejszych rywali. Historia meczów to prawie same porażki Unii. Dotychczasowe zwycięstwa „Jaskółek" to mecze w III lidze rozegrane 16 października 1999 roku i 17 sierpnia 2016 roku. W pierwszym z nich zwycięstwo zapewnił niezapomniany duet snajperów Jacek Ropski - Krzysztof Palej i Unia pokonała w Rzeszowie Stal 2-1, a w drugim duet najskuteczniejszych obecnie napastników "Jaskółek" Artur Biały - Łukasz Popiela.

Drużyna tarnowskiej Unii w rundzie wiosennej spisuje się nieźle – na trzy rozegrane w marcu pojedynki tarnowianie wygrali wszystkie, kolejno pokonując u siebie Garbarnię Kraków 1-0 i Wierną Małogoszcz 2-1 oraz na wyjeździe Podlasie Biała Podlaska 2-1.

Mecz zostanie rozegrany jako impreza masowa – obowiązuje elektroniczny system identyfikacji kibiców. Przedsprzedaż biletów będzie prowadzona w kasie stadionu (nr 1) od strony dworca PKP 17 marca (w godzinach 10:00 - 18:00), dzień później w sobotę (w godz. 8:00 - 16:00), w niedzielę, 19 marca, kasy stadionu otwarte będą od godziny 13:00.

Ceny biletów: 12 zł normalny, 6 zł ulgowy, kibice drużyny przyjezdnej 12 zł.

(ww)

Znaczniki

Archiwalne