TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe / SUPER PŁYWAK wystartował

SUPER PŁYWAK wystartował

Każdy, kto uczęszcza lub zacznie regularnie uczęszczać na tarnowski basen ma szansę zdobyć dumny tytuł SUPER PŁYWAKA. Wystarczy do końca maja przepłynąć łącznie minimum 15 km.

- Zasady są bardzo proste: wystarczy regularnie uczęszczać na basen i po przepłynięciu dowolnego dystansu należy podejść do ratowników i wpisać się do zeszytu akcji – tłumaczy Aneta Michalska-Kocjan z Tarnowskiego Zrzeszenia Sportowego Niepełnosprawnych „Start Tarnów”, które wraz ze szkołą pływania „Plusk” organizuje akcję. Wyniki są umieszczane na stronie www.superplywak.pl i aktualizowane w każdy wtorek. Tam można się także zapoznać z dokładnym regulaminem akcji.

Każdy, kto do 31 maja przepłynie w sumie minimum 15 km uzyska tytuł Super Pływaka. W zależności od pokonanego dystansu będzie to brązowy, srebrny lub złoty SUPER PŁYWAK. Zaproszenie skierowane jest do  wszystkich miłośników pływania zarówno sportowego jak też rekreacyjnego, bez względu na płeć, wiek, sprawność, umiejętności.

Uroczyste zakończenie akcji odbędzie się w czerwcu na wybranej pływalni TOSiR, gdzie zostaną wręczone pamiątkowe dyplomy, medale, koszulki oraz inne nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów oraz sponsorów. 

Akcja odbywa się pod honorowym patronatem prezydenta Romana Ciepieli.

(ds)

Znaczniki

Archiwalne