TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe / Tiger drużynowym mistrzem Małopolski

Tiger drużynowym mistrzem Małopolski

Tiger drużynowym mistrzem Małopolski

W ostatni weekend rozegrano Mistrzostwa Małopolski w Boksie w Gnojniku. Równolegle odbywały się eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów. Zawodnicy Tigera Tarnów wywalczyli tytuł drużynowego mistrza Małopolski.

W imprezie sportowej wzięło udział 15 zawodników Tigera Tarnów: Kinga Misiaszek, Albert Rogóż, Kacper Ciureja, Gracjan Ciureja, Maciej Basta, Miłosz Zaucha, Michał Dobrzański, Dawid Mikrut, Jakub Jarek, Maciej Kiwior, Szymon Tryba, Dawid Lolo, Artur Górski, Jakub Kras i Arkadiusz Małochleb. Drużyna Tigera zdobyła drużynowe Mistrzostwo Małopolski. Z kolei Maciej Kiwior i Artur Górski wywalczyli awans do Mistrzostw Polski Juniorów. Trenerzy Tigera Tarnów zostali uznani za najlepszą kadrę szkoleniową tych mistrzostw, za co otrzymali puchar ufundowany przez Małopolski Związek Bokserski.

Dodajmy, że w mistrzostwach zabrakło Damiana Kiwiora, który od tygodnia wraz z kadrą Polski przebywa na zgrupowaniu przygotowując się do udziału w mocno obsadzonym Międzynarodowym Turnieju Bokserskim w Halle.

(ww)

Znaczniki

Archiwalne