TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe / Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils - czyli finał pierwszej ligi żużla

Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils - czyli finał pierwszej ligi żużla

Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils - czyli finał pierwszej ligi żużla

W najbliższą niedzielę o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim w Tarnowie rozpocznie się mecz finałowy DM 1 ligi żużlowej.

Zespół Unii Tarnów ŻSSA zmierzy się z drużyną Lokomotivu Daugavpils. Organizatorzy niedzielnego spotkania przygotowali dla Państwa moc atrakcji i konkursów. Szczegółowy harmonogram znajduje się w dalszej części wiadomości.
Koncerty:
Przed meczem odbędzie się koncert tarnowskiego zespołu Leliwa, zaś po meczu zagra dla Państwa zespół EluKtRick z Krakowa. Scena główna będzie znajdować się obok ogródka piwnego. Więcej informacji na temat krakowskiego zespołu można zaczerpnąć klikając na ten adres: http://www.myspace.com/eluktrick. Sponsorem występu zespołu jest producent marki Tyskie. Firma jest ponadto sponsorem pokazu sztucznych ognii.
Gadżety:
Podczas niedzielnego meczu, dla kibiców przygotowano szereg niespodzianek m. in. pierwsze dwa tysiące osób, które kupią program zawodów otrzymają gadżety. Tysiąc czapek dostaną kibice od Głównego Sponsora Unii Tarnów – Azotów Tarnów oraz tysiąc koszulek z okazjonalnym nadrukiem przygotował sponsor meczu finałowego - Tauron Polska Energia. Firma ta zaprasza również na niedzielny mecz młodzież ze szkół z Małopolski.
Awizowane składy:
Lokomotiv Daugavpils:
1. Grigorij Laguta
2. Leonid Paura
3. Andriej Korolew
4. Wiaczesław Gieruckis
5. Jewgienij Karawackis
6. Maksim Bogdanow
Unia Tarnów ŻSSA:
9. Sebastian Ułamek
10. Jesper B. Monberg
11. Piotr Świderski
12. Bjarne Pedersen
13. Janusz Kołodziej
14. Szymon Kiełbasa
Początek spotkania o godz. 17.00
Ceny biletów:
40 zł - trybuna
20 zł - normalny
15 zł - ulgowy
Program - Jaskółcze Gniazdo: 10 zł
Sędzia: Leszek Demski (Ostrów Wielkopolski)

Znaczniki

Archiwalne