TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe / Worek medali tarnowian

Worek medali tarnowian

Worek medali tarnowian

26 medali to dorobek zawodników Tarnowskiej Szkoły Kung Fu Vo Thuat Thanh Quyen podczas VII mistrzostw Podkarpacia, które odbyły się w minioną sobotę, 19 listopada. 

W zawodach wystartowało ponad 190 zawodników z 11 ekip z całej Polski oraz z zagranicy. Tarnowską Szkołę Kung Fu Vo Thuat Thanh Quyen w formach ręcznych oraz formach z bronią reprezentowali: Ola Proszowska, Natalia Zaród, Dawid Wójtowicz, Jan Kiełbania, Julia Augustyn, Łukasz Maślanka, Jakub Stasik, Kamil Zaród, Mieszko Przygoda, Franciszek Derżko, Karolina Mika, Katarzyna Migdał oraz debiutujący jako zawodnik Krzysztof Wabno. W walkach Sanda: Adrian Włodarski, Krzysztof Wabno oraz Katarzyna Migdał.

Ola Proszowska zdobyła brązowy medal, Natalia Zaród dwa złota, Dawid Wojtowicz i Julia Augustyn trzy złota i dwa brązy. Łukasz Maślanka sięgnął po złoto i dwa srebra, Jakub Stasik po dwa srebra i dwa brązy, a Kamil Zaród po złoto. Mieszko Przygoda wrócił do Tarnowa ze złotem na szyi, Franciszek Derżko z brązem, Karolina Mika także z brązem, Katarzyna Migdał ze złotem i srebrem w formach i srebrem w walkach. Debiutujący Krzysztof Wabno wywalczył dwa srebrne krążki w formach i srebro w walkach, a Adrian Włodarski srebro w walkach. 

(ks)

Znaczniki

Archiwalne