Panoramy Tarnowa

Aktualności TCI

Nie wiesz, gdzie jechać na majówkę? Oto najbardziej niedoceniane turystycznie miasta w Polsce – są piękne i nie spotkasz tam tłumów

Czytelnicy Wirtualnej Polski wytypowali 12 pięknych polskich miast i miasteczek, które zasługują na większe zainteresowanie ze strony turystów. Sprawdź, które miasta znalazły się na liście i daj znać czy zgadzasz się z kolejnością i werdyktem. A może masz swój własny typ?


Tarnowskie Centrum Informacji - AKTUALNOŚCI

Tarnów: Naprawa ruchomych płyt przed powstaniem Wyspy Wilkonia

Trwa naprawa ruchomych płyt Rynku. Znikają niebezpieczne, popękane płyty obok tarnowskiego Ratusza. Służby zabezpieczają je przed małą rewolucją, jaką urzędnicy przygotowują w tym miejscu. A ponieważ zapowiadany na ten rok generalny remont rynku został odłożony w czasie, konieczne są doraźne naprawy.


Tarnowskie Centrum Informacji - AKTUALNOŚCI

Zwyczaje wielkanocne w Europie, w Polsce, w Małopolsce, w regionie tarnowskim.

Zwyczaje wielkanocne w Europie, w Polsce, w Małopolsce, w regionie tarnowskim... Materiał filmowy (od 21:25) powstał przy współpracy Stowarzyszenia Grupa Odrolnika, Tarnowskiego Centrum informacji, Małopolskiej Organizacji turystycznej oraz Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej (ZOPOT) w Wiedniu


Tarnowskie Centrum Informacji - AKTUALNOŚCI

W Ciężkowicach ma stanąć pomnik I. J. Paderewskiego. Potrzeba 70 tysięcy złotych

Ponad 70 tysięcy złotych potrzebuje gmina Ciężkowice aby uhonorować Ignacego Jana Paderewskiego. Władze gminy chcą na rynku w Ciężkowicach ustawić pomnik słynnego kompozytora. Połowę środków na to przedsięwzięcie zobowiązała się przekazać gmina z własnego budżetu, reszta zbierana jest od darczyńców.


Tarnowskie Centrum Informacji - AKTUALNOŚCI