TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie / Tarnów Polskiej Piosenki Festival 19-22 LIPCA

Tarnów Polskiej Piosenki Festival 19-22 LIPCA

Tarnów Polskiej Piosenki Festival 19-22 LIPCA

Jutro na tarnowskim Rynku odbędą się pierwsze koncerty „Tarnów Polskiej Piosenki Festival 2018”. Impreza ta odbywać będzie się w naszym mieście po raz drugi, a jej pierwsza edycja uznana została na najlepszą imprezę plenerową ubiegłego lata.

Podczas pierwszych dwóch dni trwania festiwalu, szansę zaprezentowania się na profesjonalnej scenie dostaną młodzi, utalentowani artyści. W konkursie DemoGraMY wystąpią: Dreamheart, See You Later, Kuba Zaborski z zespołem, Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów, Mercurius oraz Harissa.

Koncerty festiwalowych gwiazd rozpocznie w czwartek zespół Need More Clouds. Nastolatkowie tworzący grupę mają na swoim koncie wiele sukcesów, a gwiazdy polskiej sceny muzycznej oceniają ich jako spontanicznych, energicznych i autentycznych wykonawców. Tego samego dnia na scenie pojawi się także Złoty Maanam. Koncert zespołu, jak mówią sami artyści, to spektakl wspaniałej zabawy zarówno dla starszej publiczności jak i dla młodzieży.

W piątek ciąg dalszy rockowych brzmień. Wystąpi zespół Rock and Fire, a po nim Tribute to Jantar, prezentując najpiękniejsze dzieła Anny Jantar. W finale wieczoru zaśpiewa Sarsa – młoda wokalistka, wykonująca muzykę pop, autorka tekstów i kompozytorka.

Sobotni koncert rozpocznie tarnowski zespół Hush, którego liderem jest znany m.in. z radiowej anteny Rafał Huszno. W tym dniu wystąpi także Mateusz Ziółko, wykonawca muzyki pop. Wieczór zwieńczy występ Natalii Kukulskiej.

W niedzielę, w ostatnim dniu festiwalu, tarnowskiej publiczności zaprezentują się Paweł Stasiak z zespołem Papa D, a gwiazdą wieczoru będzie ponadczasowa i niezastąpiona Maryla Rodowicz.

Organizatorami festiwalu są: Muzeum Okręgowe w Tarnowie oraz RDN Małopolska. Wstęp na wszystkie koncerty wolny.

 

Program „Tarnów Polskiej Piosenki Festival 2018”

19 lipca - czwartek
godz. 16 – DemoGraMY: Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów See You Later, Kuba Zaborski z zespołem
godz. 18.30 - Need More Clouds
godz 20 - Złoty Maanam

20 lipca - piątek
godz. 16 - DemoGraMY: Dreamheart, Mercurius, Harissa
godz. 18 - Rock And Fire
godz. 19.15 - Tribute To Jantar
godz. 21 - Sarsa

21 lipca - sobota
godz. 18 - Hush
godz. 19.15 - Mateusz Ziółko
godz. 21 - Natalia Kukulska

22 lipca - niedziela
godz. 18 - Paweł Stasiak z zespołem Papa D
godz. 20 - Maryla Rodowicz 

(sm)

Znaczniki

Archiwalne