Panoramy Tarnowa

Aktualności TCI

Świąteczna iluminacja rozświetli Tarnów

Rozpoczął się montaż świątecznych dekoracji. Na Rynku ustawiane są choinki, jeszcze dziś rozwieszone mają zostać kurtyny świetlne, ozdoby zawisną też na ulicy Wałowej.


Tarnowskie Centrum Informacji - AKTUALNOŚCI

O tym nie powie ci obsługa. Tajemnice, które skrywają pięciogwiazdkowe hotele

Jedna ze znanych sieci hotelowych zaoferowała niecodzienną usługę dla swoich gości w Szwajcarii. Social media sitter, który gwarantuje opiekę nad profilami społecznościowymi w czasie, gdy ich właściciel chce odpoczywać. Naruszenie prywatności? Pracownicy hoteli wiedzą o przewijających się przez ich pokoje gościach dużo więcej. Czasem zaskakująco dużo. Zobaczcie, jakie sekrety kryją najbardziej luksusowe sieci hoteli. O tym nie powie Ci obsługa.


Tarnowskie Centrum Informacji - AKTUALNOŚCI

Przenieśmy urzędy do Tarnowa i Nowego Sącza! Klub Jagielloński apeluje o decentralizację

Deglomeracja - pod takim hasłem członkowie Klubu Jagiellońskiego przedstawili postulaty przenosin urzędów wojewódzkich do Tarnowa oraz Nowego Sącza. - To szansa tak dla tych ośrodków, jak i dla Krakowa - przekonywali członkowie Klubu.


Tarnowskie Centrum Informacji - AKTUALNOŚCI

Park Strzelecki znów otwarty!

Po 9 miesiącach Park Strzelecki w Tarnowie otwarto dla wszystkich zainteresowanych. Nie zakończył się wprawdzie remont, jak wcześniej planowano, ale zostanie udostępniony mieszkańcom na zimę.


Tarnowskie Centrum Informacji - AKTUALNOŚCI