Do Urzędu na Nowej 4 tylko jednym wejściem

W związku z pracami remontowymi prowadzonymi w Urzędzie Miasta Tarnowa przy ul. Nowej 4, od końca lipca wstęp do budynku możliwy był jednym z dwóch wejść od strony wewnętrznego parkingu.

Od ubiegłego tygodnia z eksploatacji wyłączone zostało pierwsze, bliższe ul. Mickiewicza, wejście i interesanci korzystać mogą tylko z drugiego. Sytuacja taka potrwa jedynie do najbliższego piątku, 8 listopada. Jak zapewnia wykonawca prac, od przyszłego tygodnia ponownie dostępne będą oba wejścia od strony wewnętrznego parkingu. Mieszkańcy cały czas bez przeszkód mogą natomiast korzystać z windy od strony ul. Nowej.

Przypomnijmy, że w budynku na Nowej 4, w którym mieszczą się m.in. często odwiedzane przez tarnowian Wydział Komunikacji oraz Wydział Spraw Obywatelskich, prowadzony jest remont pomieszczeń na parterze.

(sm)