TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe

Przedsiębiorco, zdobądź tytuł Gazeli Biznesu 2015. W rankingu Pulsu Biznesu mogą wziąć udział małe i średnie przedsiębiorstwa, które spełniają określone kryteria. W XVI edycji badane będą wyniki firm osiągnięte w latach 2012-2014. Gazele Biznesu to tytuł przyznawany najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorstwom w Polsce.

Przedsiębiorcy zainteresowani pozyskaniem funduszy na szkolenia ze środków europejskich będą mogli uzyskać informacje podczas spotkania organizowanego w ramach „Środy z funduszami”. Najbliższe odbędzie się 5 sierpnia w Tarnowskim Centrum Kształcenia Praktycznego. Wstęp bezpłatny.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych daje możliwość poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy w twojej firmie. Program dofinansowania jest skierowany do wszystkich płatników składek ze szczególnym uwzględnieniem sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Do udziału w konkursie „Pracodawca jutra” zachęca Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Celem konkursu jest wyróżnienie pracodawców, którzy z sukcesem realizują przedsięwzięcia o charakterze edukacyjnym skierowane do osób przygotowujących się do wejścia na rynek pracy.

Zakłady Mechaniczne przedstawiły propozycję zatrudnienia zwalnianych pracowników Polskich Zakładów Lotniczych w Mielcu. Oferta dotyczy wykwalifikowanych, głównie w zakresie obróbki metali, pracowników działu produkcji. Na pracę może liczyć także kadra inżynieryjna: konstruktorzy mechanicy, elektronicy, technolodzy, a także specjaliści z zakresu zarządzania projektami oraz zarządzania i organizacji produkcji.